Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

robinka

Takže v podstate je to tak ako som napísala, že každá žena si tam platí ten 5€ poplatok. Je tak duma?? Jasné, veď z tohto hľadiska to je dobré a keď ku gynekológovi chodíme iba raz do roka, tak tých 5€ nikoho nezabije. Len mi to nebolo jasné a preto som sa na to pýtala, vieš?!

duma

@robinka ma to tam napisane lebo vacsina zien, ktora chodi k nemu sa objednava na presny cas a plati si za to. Oni to tam maju tak zauzivane:-) Je to ale dobre, lebo napriklad ja si nikdy ani paragraf nemusim v praci vybavovat. Vzdy sa objednam tak, aby som mohla ist aj do prace. A vacsina zien to takto riesi:-)

Maruska7

bludie ano, ma ambulanciu priamo v Bratislave na Bajkalskej a ambulanciu ma v zdravotnickom stredisku na 3. poschodi.. a ty byvas tiez priamo v Bratislave?.. kto je tvojim zenskym doktorom, ak smiem vediet?

robinka

Ale on má na stránke napísané, že keď sa objednáš presne na danú hodinu, tak platíš nejaký poplatok. Zdá sa mi, že 5€. To si za každým platíš alebo sa neobjednávaš na presný čas a aj tak tam nečakáš dlho?? Áno? On tam má všetky prístroje? To je super, to si ma potešila! :-)

Maruska7

bludie je to zensky doktor a vola sa Milly... on ma takyto pristup k svojim pacientkam.. ak ta este nieco zaujima, tak sa kludne pytaj..

Maruska7

robinka ake napriklad?.. no take, ze ked ides k sukromnemu, tak necakas v cakarni cely den ale zoberie ta presne na cas, ktory si objednana.. potom to, ze ambulanciu ma vybavenu vsetkymi pristrojmi, takze ta neposiela nikam inam a priamo ti to vysetrenie spravi namieste.. takze zase ti usetri cas tym, ze sa nemusis nikam premiestnovat a znovu cakat... a v neposlednom rade aj celkovy pristup sestriciek a doktora je lepsi ako u statnych.. tam mas pocit, ze tu robotu robia za trest narozdiel od tychto.. oni to robia pre to, lebo vedia, ze zenam pomahaju.. tak tolko asi v skratke co som si vsimla..

slivca

-limovienka- mna to hned napadlo, kedze som mala pred rokom taky isty problem. no ku sukromnemu gynekologovi chodim a som aj rada. aspon som zistila, ze takyto doktor je 100 krat lepsi ako statny!!!

limovienka

slivca vidis, to bude presne to, preco ma statny gynekologovia uz nechcu zobrat. toto ma predtym vobec nenapadlo:-( ale mas isto pravdu! ach jaj:-( a ty chodis k sukromnemu ci ty mas statneho?