Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

zampana

uz som si pozrela. ked som to pisala, tak som si to neuvedomila. v prvom rade by som chcela gynekologa, kedze s drahym sme sa bavili, ze by sme chceli babatko a postupne aj ostatnych doktorov. ale keby som si cim skor nasla vsetkych, bola by som rada :) a ku ktoremu chodis? ako sa vola? najprv by som pozrela na internete, ci by som ho daleho nemala.

Vik_torka

_zampana_ stačí si pozrieť dátum kedy to sem písala a hneď vieš že sa odpoveď už nedozvieš keďže to bolo dááávno. a teraz ťa hlavne zaujíma gynekológ či aj iní doktori? lebo ja od mala bývam v Bratislave a od 15-tich rokov mám jedného gynekológa. nemenila som ho nikdy lebo mi veľmi vyhovuje. kľudne ti ho môžem skúsiť vybaviť ak budeš mať záujem.

zampana

dakujem ti za odpoved. nejake tie rady by som prijala, lebo som sa prestahovala do BA a este tuto stranku co sa tyka doktorov nemam moc poriesenu. tak kludne baby piste a radte :)

i6ZjwV6XtnOi

obávam sa "zampana", že sa to od nej už ani nedozvieš, keďže to písala ešte v roku 2017 a už sem pravdepodobne nechodí, lebo sa vôbec nevyjadruje k tejto téme, ktorú založila. už isto nejakú gynekologičku/gynekológa má! ale ak potrebuješ ohľadom niečoho poradiť, tak kľudne napíš. sú tu iné baby a aj ja, ktoré ti ochotne poradíme.

zampana

Vierka1234572 - aj si nejaku taku ambulanciu nasla? citala som si celu diskusiu ale od teba odpoved som tu nenasla.

Viki2-22

Ani sa ti nečudujem, že sa nesťažuješ. Veď sa nemáš na čo:-) Ak ešte niekedy niečo budem potrebovať, isto sa ozvem:-) Zatiaľ papa;-)

51bibi51

budem rada, keď sa už ohľadom nej na nič nebudeš pýtať, lebo akonáhle si na ňu spomeniem, tak sa celá ježím. to som si všimla na stránke aj ja. no minulý týždeň som tam volala a v pohode ma zdvihli, nebol žiadny problém.

lubby

fuuha bibi, tak to je dost vazne...vyzeras byt ozaj dost nahnevana...nebudem sa ta teda uz nic na nu pytat, aby si nehresila...on je velmi prijemny ku svojim pacientkam...a ma ordinaciu na ulici Bajkalskej 18/A...len som akurat pozerala, ze od pondelka 25.2. ma tyzden dovolenku, tak ak sa nebudes vediet dovolat, tak to bude kvoli tomu...

syslik740

v Blave je velmi vela dermatologickych a taktiez aj gynekologickych ambulancii. Treba si vygooglit a popozerat, ktory este prijimaju novych ludi a nasledne to s nimi riesit. Nie je to nic komplikovane!

51bibi51

lebo je to veľmi nepríjemná doktorka, u ktorej sa vôbec necítim dobre a vždy mám stres, keď k nej mám ísť. a už som si jednoducho povedala a dosť! radšej si nájdem iného doktora/doktorku, ktorá sa bude správať lepšie a ktorá bude mať aj viacej vedomostí. no proste táto terajšia ma veľmi nahnevala a nemám na ňu žiadne pekné slovo! tak radšej o nej nebudem už ani písať, lebo by som musela hrešiť a to nechcem!!! hm, tak skúsiť by som mohla. a kde ma ordináciu? je milý ku svojím pacientkam? vie sa správať??