Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

zampana

to si veru riadne ulahcila nurse :) ale som rada, aspon si to mozem vsetko v klude pozriet :) dakujem ti velmi pekne! ;)

nurse87

zampana tu si to vsetko pozri: gynekolog-milly.sk... su tam vypisane vsetky sluzby, ktore doktor poskytuje... taktiez tam potom najdes aj cennik... co sa tyka sestriciek, tak ma dve... na stranke si dokonca mozes pozriet, ako vyzeraju, kedze tam maju fotky... tymto som to ulahcila babam :D...

zampana

baby no chcela by som vsetko vediet, mozte zacat napriklad tym, ake vysetrenia robi pacientkam, ake poplatky ma, kolko sestriciek (ci 1 alebo 2), ci sa venuje aj neplodnym parom, atd. take najzakladnejsie veci ma zaujimaju. dakujem :) a mozte si to kludne rozdelit, ze jedna napise nieco a druha zase to ostatne, aby ste jedna toho vela nemali :)

Vik_torka

_zampana_ super, to je dobra sprava, ze to daleko nemas, lebo on je super odbornik a doktor! blizsie informacie ti rada poskytnem, len napis, co konkretne chces vediet, dobre? lebo keby ti tu mam vsetko o jeho sluzbach, vybavenosti, atd. pisat, tak som tu do polnoci.

zampana

dufam, ze budes mat pravdu, lebo teraz sa v mojom okoli moc nedari. sestra aj kamaratka sa snazia a zatial nic :/ pozerala som tu ambulanciu a nemala by som to az tak daleko. mohla by si mi teda napisat nejake blizsie informacie? velmi by si mi tym pomohla :)

Vik_torka

_zampana_ jeej, tak to je krásne rozhodnutie. držím palce, aby sa vám to aj podarilo. chodím k doktorovi Millymu do Ružinova. skús pozrieť a potom sa rozhodneš, či budeš chcieť aj nejaké bližšie info alebo ho budeš mať ďaleko. ozvi sa kľudne.