Niečo účinné na imunitu

slavicka

omen predpisat ho nemusi doktor, kedze je volnopredajny, mne ho moj doktor odporucil, ze by bolo fajn si ho zakupit, ked som byvala casto chora, ked neustale sa mi vracali problemy a zakazdym ma to na niekolko dni uplne odrovnalo

Omen

Predpísal ti ho imunológ???
Aký konkrétny problém s imunitou si mala???
Aký imunitný profil si mala pred užívaním tohto "lieku" a ako ti ho vylepšil??? : o)

Veronika879

omen nerozumiem tvojmu tvrdeniu, že nie je tento liek na imunitu. Užívam ho už asi štyri roky a teda výrazne sa mi zdravie zlepšilo, popravilo oproti tomu ako to bolo kedysi a teda nič špeci som nerobila, len pravidelne užívam tento liek, takže asi na tom čosi bude. Vitamíny sú tiež fajn, netvrdím, že nie tie tiež sa snažím aby som mala dosť, lenže tie sú fajn na udržanie dobrej formy imunity.

oliverblack

neskusala si wobenzym? ten je aj v suvislosti s imunitou velmi znamy, poznam aj ludi co ho brali a su spokojny.

Omen

Karolinka,
na imunitu si zaobstaraj C, D3 a zinok. Wobenzym NIE, nie je na imunitu!!!
A ani "prebiotiká"!

Sú probiotiká, prebiotiká a synbiotiká.
PROBIOTIKÁ sú živé mikroorganizmy obsiahnuté v jogurtoch, kyslom mlieku, bryndze, syroch, kyslej kapuste... Ak ich konzumuješ a máš pravidelnú stolicu, tak ich nepotrebuješ!
PREBIOTIKÁ pomáhajú v raste a rozmnožovaní probiotík (vláknina).
SYNBIOTIKÁ sú kombináciou probiotík s prebiotikami (rozmixovaný jogurt s banánom...).

elis44

za mna jednoznacne najucinejsi je wobenzym a to som co to poskusala, ale mozes mi verit, ze taketo experimenty ta vyjdu drahsie a efekt nula...

Karolinka1

Ok, vďaka za tip. Niekde som čítala že prebiotiká sú dobré pre podporu imunity a keď je v tom aj céčko tak to skúsim.