Niečo účinné na imunitu

paulita

envelin tie problémy keď sa objavia, už sa to vlečie a nestačia len prechádzky na čerstvom vzduchu, to imunitu nespasí veru :/

envelin

Emanulka je rozdiel keď ešte niekto nemá žiadne problémy a keď už sa problémy s imunitou začnú prejavovať, to potom sa z toho dostávať nie je vôbec jednoduché, to trvá aj dlhšie a aj treba poviem to tak, že agresívnejšie na to :P

martina.d

elis toto mám aj ja skúsenosť. Enzýmy mi pomohli sa dostať z mnohých zdravotných problémov.
Emanulka posilňovanie je k ničomu, ak sme už choré alebo ak nás nejaké vážne zdravotné problémy trápia :(

elis44

za seba ti mozem vsetkymi desiatimi odporucit wobenzym, velmi pomohol mne aj sestre, mame oslabenu iminitu a vela alergii, ale po uzivani sa stav zlepsil

emanulka

- Titinka s týmto skúsenosť nemám ja som si hneď liek kúpila na imunitu, lebo ak sú problémy, tak musíme ju liečiť. Nie len posilňovať s nejakými doplnkami. To nepomôže nič. -

martina.d

len už keď sú nejaké vážne problémy, že človek býva každú chvíľu chorý, prípadne k tomu sa pridajú nejaké tie zápaly alebo čosi tak takéto doplnky ništ nezmôžu. Preto som aj písala o tom lieku.

9titinka5

ja som si tento rok kupila imunita balicek od vitarian, su to bezlaktozove prirodne doplnky,6 produktov obsahuje, sunday natural

martina.d

mala som isté obdobie taký problém, že sa mi mykóza vrátila niekoľkokrát a to v takých intervaloch, že po mesiaci, po dvoch a to celé na nič. Ja som bola psychicky na tom fest zle :/ No keď som sa preliečila s čípkami a s Wobenzymom tak už sa mi to nevrátilo a dúfam, že už sa mi to ani nevráti, takto bez problémov mi to vyhovuje :D