Niečo účinné na imunitu

envelin

Veď ja to ani netvrdím, že si to myslel zle. Len som sa pýtala, že ako si to myslel, lebo som to nepochopila. Deťom urobí dobre, keď sa ako malé hrajú v blate a podobne, to má tiež vplyv na imunitu. Ale u dospelých to už je o niečo komplikovanejšie.

envelin

Bestt čo týmto sleduješ? Lebo som to trochu nepochopila. Emanulka a toto je na imunitu dobré?
Ja sa akože snažím aj otužovať, aj pomerne zdravo, pestro stravovať, ale furt mám pocit, že to nejako nestačí, lebo stačí, že ma ofúkne a hneď kýcham a to sa mi v pohode nezdá :/

emanulka

- Na imunitu ja užívam Wobenzym, začala som ho síce užívať pri zápale, ale keďže užívanie sa mi osvedčilo, tak v užívaní pokračujem a teda vidím, že to má zmysel. Lebo chorá som nebola už ani nepamätám a najmä cítim sa dobre a to je to najdôležitejšie aspoň pre mňa, aby som nebola unavená. Enzýmy na imunitu výrazne vplývajú, ale prirodzene pri dlhodobejšom užívaní. -

dobibina

vcelka kazdemu zrejme vyhovuje a sedi nieco ine...ale tiez nie som zastancom tohto co tu zaznelo...najma u kazdeho sa aj inak problemy s imunitou prejavuju...takze je dobre najskor sa dat vysetrit...kde je problem, co nas trapi a ci za to teda moze imunita ako taka...

vcelka

liehový výťažok? to je na imunitu akože dobré? na imunitu treba zahájiť poriadnu liečbu ak je niečo zlé, ak sa zdravotné problémy začnú na nás valiť

endura

Mne najviac zaberá liehový výťažok z kvetov bazy čiernej sambucol (onedlho sa budú dať zbierať kvety bazy) alebo výťažok z grapefruitových semienok citrogrep alebo echinacea vo forme tabliet, liehového výťažku či čaju.

simka111

Ja užívam vit C 1000 mg(webber naturals), pijem čaj na imunitu Green Imunal... jem dostatok semienok pre obsah zinku :)