Niečo účinné na imunitu

Andrea_666

imunita je komplexna vec. nepomoze vam jednoducho brat nejaky vyzivovy doplnok. najlepsie je pridat do zivota viac pohybu (kludne na zaciatok nejake lahsie prechadzky), najst si efektivnu psychohygienu (stres vam velmi vyrazne nici imunitu) a hlavne upravit stravu tak, aby bola nutricne hodnotna a aobsahovala vsetky odporucane denne davky vitaminov a mineralov. ak mate problem s virozami, pomozu vam jedla s vysokym obsahom vitaminu C a pobyt na slnku - kvoli vitaminu D. pripadne sa tiez nachadza v niektorych jedlach. pozrite viac tu: forcex.sk

ellania

Toto co pridala ma fajn zlozenie, ale fajn akurat tak ked je clovek v poriadku, ze nema uz nejake zdravotne problemy, lebo ked ich uz ma tak vtedy si moc s tymto nepomoze.

slavicka

omen predpisat ho nemusi doktor, kedze je volnopredajny, mne ho moj doktor odporucil, ze by bolo fajn si ho zakupit, ked som byvala casto chora, ked neustale sa mi vracali problemy a zakazdym ma to na niekolko dni uplne odrovnalo

Omen

Predpísal ti ho imunológ???
Aký konkrétny problém s imunitou si mala???
Aký imunitný profil si mala pred užívaním tohto "lieku" a ako ti ho vylepšil??? : o)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.