Niečo účinné na imunitu

fantomka

envelin Tak ako pises, zlata stredna cesta je to najlepsie. Ja to tiez kvitujem, netreba veci nejako hrotit.
akinom007 prvykrat som tento liek zacala uzivat ked ma mykoza obmedzovala snad v kazdom smere :D Odvtedy je to teda uz nejaky ten cas a kazdy den si ho davam a je dobry. Ale velmi zalezi ako sa uziva, ci ho uzijes pred jedenim ci po!

envelin

Fantomka dobré je nájsť vo všetkom taký zlatý stred, nič nepreháňať. Mijja je to normálna vec, že to trvá, že to nepríde hneď zlepšenie a naivné je ak si to niekto myslí, predsa aj imunita nepadne na kolená len za pár dní.
Akinom007 myslíš, že to bolo od toho? Lebo ja som sa za tú dobu, čo ho beriem nestretla s ničím takýmto, ani som nevedela, že som niečo užívať začala, úplne bez problému.

akinom007

vela ludi aj lekarov propaguje Wobenzym, ja som ho vyskusala a neviem posudit ci pomoze na imunitu nakolko som po tyzdni musela vysadit vzdy po uziti tablet som do pol hodiny dostala stavy na odpadnutie, mrakoty pred ocami, triasli sa mi ruky buchalo mi srdce, na zvracanie, celkovom som myslela ze odpadnem. Davkovanie som dodrzala podla lekara.
Mne pomaha Oreganovy olej uzivam vyse roka denne v kapsuliach

mijja

Zaujímavé a rôzne názory, mne na imunitu pomohol Wobenzym, ale chce to čas aby sa to prejavilo, aby sme si všimli, že je niečo inak, mne trvalo pár týždňov, kým som spozorovala, že je mi lepšie a že ma neodpíše hneď nejaký chorý človek, ktorý sa popri mne mihne.
Envelin keď dnes väčšina mamičiek sa riadi trendami a podľa mňa to najlepšie nie je. Lebo to ozaj niektoré by najradšej deti dali niekam do sterilného prostredia a to nemá zmysel.

fantomka

envelin Kazdy sme iny, kazdy mame ine metody, co sa tyka aj vychovy, aj starostlivosti o deti, takze je to normalna vec. Robme co uzname my za vhodne a prospesne pre zdravie, ci uz nas alebo nasich deti.
Ja sa snazim teraz najma aby sme dost chodili aj von, na cerstvy vzduch lebo myslim, ze aj to telu prospieva :)

envelin

Dobibina jo, neni zlé, keď deti kadečo poskúšajú keď sú malé, nemám rada, keď niekto strašne moc dáva pozor na to, čo dieťa robí, chytá a najradšej by ho dal do sterilného prostredia, to je len zlé, nič dobré to priniesť nemôže.

fantomka

omen Take vysetrenie nie je na skodu podstupit, ak ma niekto problemy, to bez pochyb. Ale ak niekto chce preventivne sa starat o svoju imunitu, podporovat ju aby bol zdravy tak to netreba :)

Omen

Niečo účinné na imunitu ti predpíše imunológ, ale len v prípade, že ti vyšetrením zistí s akou imunitou máš problémy.

dobibina

imunitu ovplyvnuje vela veci uz od malicka...takze kazdy ju mame v inej kondicii...preto u niekoho sa oslabenie moze prejavit skor a u niekoho ineho zase neskor...to je rozne...ale mali by sme si bez pochyb vsimat nase telo a to co sa nam snazi povedat...