Niečo účinné na imunitu

yorka

kolacikova dobry napad to je, ale nie je to vsetko, mna na imunitu Wobenzym pomohol, ale to tiez nie je, ze budem uzivat ho tyzden a vybavena vec, to tiez trva tyzdne, niekedy az mesiace kym sa telo da do poriadku.

kolacikova

..veľa tu toho zaznelo čo sa týka vitamínov, len vitamíny nie sú cesta, keď už nejaké tie problémy prídu..keď už je imunita oslabená, pestrá strava a pohyb to je fakt, že to je zakaždým dobrý nápad..ale sú situácie, kedy už imunitu treba liečiť liekmi a nedá sa tomu vyhnúť..

Svetlanka7

Ja si dávam pravidelne aj tieto vitamíny www.joalis.sk je to taky prorodná komplex na posilnenie imunity :) avšak treba podľa mna aj trošku otužovať oraganizmus a športovať, to pomáha tiež dobre

Andrea_666

imunita je komplexna vec. nepomoze vam jednoducho brat nejaky vyzivovy doplnok. najlepsie je pridat do zivota viac pohybu (kludne na zaciatok nejake lahsie prechadzky), najst si efektivnu psychohygienu (stres vam velmi vyrazne nici imunitu) a hlavne upravit stravu tak, aby bola nutricne hodnotna a aobsahovala vsetky odporucane denne davky vitaminov a mineralov. ak mate problem s virozami, pomozu vam jedla s vysokym obsahom vitaminu C a pobyt na slnku - kvoli vitaminu D. pripadne sa tiez nachadza v niektorych jedlach. pozrite viac tu: forcex.sk

ellania

Toto co pridala ma fajn zlozenie, ale fajn akurat tak ked je clovek v poriadku, ze nema uz nejake zdravotne problemy, lebo ked ich uz ma tak vtedy si moc s tymto nepomoze.