Niečo účinné na imunitu

KatKirt

Za mna odporúčam wobenzym. Zakaždým keď príde na tému imunita. Vyskúšala naozaj všetko možné , ale toto nesklame.

Klara154

Lantalia, ked uzivas toho viacej tak to je samozrejme, ze sa to viacej vyplati aj po cenovej stranke, ale tiez nemusis do lekarne chodit kazdu chvilku, lebo teda ja sa snazim len raz za cas :D Nerada tam chodim :D

lantalia

Mimwi dlho ho uz beries? Tiez mam vo zvyku, ked si enzymy kupujem, tak v tomto velkom baleni, lebo sa mi aj cenovo vidi, ze sa to tak najviac oplati a vydrzi mi dlho takze mam klud :)

Klara154

Omen nieco na tom je, ale problemy podla mna mozu nastat ked clovek dlhodobo spi kratko, ked pravidelne nejake len tri styri hodky to moze narobit problemy, ale inak si myslim, ze ani nie. Ono je to z casti aj o tom, ze proste jak sa clovek stravuje, kolko casu travi vonku a vela ineho.

Omen

Spánok s imunitou má VEĽA, vplýva na správne fungovanie imunitného systému ako takého, tak ako aj psychika, strava, pitný režim...
Jeho nedostatok oslabuje imunitu a organizmus je náchylnejší na rôzne infekcie.

mimwi

chryzantenka: S týmto, čo si písala skúsenosť nemám, ale mne na imunitu a pri mykóze dosť pomohli enzýmy. Posielam ti aj fotku, čo užívam. To mi dobre padlo, keď sa u mňa objavili prvé problémy, po pravde som nevedela ako z toho bludného kola von, ale našťastie sa mi to podarilo a teraz som zdravá a nemusím sa ničím trápiť. Dlho som si myslela, že človek chce byť len zdravý, že je to klišé, ale nie je, to zdravie má veľkú váhu.

chryzantenka

ja si kupujem cbd 20 percent u vitariana, s konopnym olejom, uzivam ho uz dlhsie celkovo spanok sa mi upravil

emanulka

- Martina je to fakt, ale to aj môj muž bol taký, že kedysi aj keď antibiotiká mal užívať, že mal 7 dňové alebo tak, väčšinou len dve si dal a potom už nič, vtedy som mu tak vyčistila žalúdok. Lebo piští piští, že mu neni dobre, ale tabletky brať to nie a potom sa len sťažuje, som mu povedala, nech sa mi nesťažuje keď kašle na liečbu, keď nič nerobí pre to aby mu bolo lepšie, tak ptoom to prehodnotil, dokonca sa začal po zdravotnej stránke o seba viacej starať a to už je čo povedať u neho. -

martina.d

yorka a keby len to, pravidelnosť je veľmi podstatná vec, lebo mám kamošku ktorá užíva lieky akékoľvek len tak sporadicky, že keď je príde na um, niekedy si dá niekedy nie že a veď čo je na tom, no osobne moc za toto nie som pretože to potom jej neprinesie vôbec nič to potom zbytočne si to aj dáva.