Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

Adamcova

doktorpro.sk
Prečítajte si tento článok, popisuje, ako znížiť zoloestrín prirodzenou cestou. je veľmi dôležité pochopiť dôvody. tento článok mi pomohol, vo všeobecnosti je na tomto blogu veľa zaujímavých tém.

Erila

Však ale musíte mať aj nejaký odhad, ako ste na tom zdravotne. Veď sa chodí na kontroly a doktor tiež povie nejaké stanovisko a ako to celé prebieha, či sa to zlepšuje alebo nie. Ak je tam zlepšenie a je výrazné, tak si asi nebudem do zásoby kupovať kvantá liekov, nie? :)

klaricia

uz som videla takto par inzeratov, kde aj lieky predavali. a dokonca aj tie, co su na predpis. takze dalo by sa. ale zase nebolo by asi ani na skodu, keby to proste douzivas. vsak nevyliecis sa zo dna na den.

ewinna

Veď práve. A ono, keby sa aj stalo, že ti ostane nejaké balenie, tak si myslím, že sa dá v pohode posunúť ďalej.

slizik

Ak sa nemýlim, tak keď sa niekomu pritrafí ochorenie súvisiace so zvýšeným cholestrolom, tak to nie je záležitosť pár dňová, ale dlhodobá. Takže že by som nakúpil až moc veľa toho, tak toho by som sa asi nebál.

annah

*a čo ak sa stane, že toho niekto nakúpi veľa a nebude potom musieť už odrazu užívať niečo takéto? všetko podľa mňa s mierou*

NatalkaBS

annninka Ideálne je, keď si pozrieš aj viacero tých lekárenských eshopov. Bývajú aj rôzne zľavy, dosť možné, že sa ti podarí na niečo natrafiť. Vtedy nie je na škodu aj jedno, dve balenia navyše do zásoby rovno zobrať :)

mat_ka

Neviem, či je niečo také, že úplne prírodné na tieto problémy. Ale tak aspoň keď je tam nejaká časť v zložení prírodná, tak je to lepšie.