Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

lobata

Ewinna napriklad viem, ze jeden konkurencny vyrobca ma dva produkty, pricom jeden neobsahuje tu fermentovanu ryzu. Ked som citala recenzie, vela ludi sa v tom okaslalo a potom im bol v podstate ten vyzivovy doplnok na nic, lebo im nepomahal. Takze radsej neriskovat, zobrat tento a mas istotu :D

Erila

To som nevedela, že to je akože jeden z tých naj produktov. Tak potom asi nie je o čom, keď sa niekto rozhoduje. Však musia sa vďaka nemu dosahovať dobré výsledky, keď sa takto vysoko dostal.

mat_ka

Myslím, že si si aj odpovedala, keď si to tak zhodnotila. Preto tam musí byť toho viacej, preto presne takáto kombinácia. Inak by asi nepatrili k topke na trhu ;)

ewinna

Tak to si teraz riadne dala ohľadne toho zloženia. Akože presné zloženie to neriešim, však asi vedia, ako to nakombinovať. Ale načo to je, tie jednotlivé zložky? Či samostatne by asi nespravili veľa a v takejto kombinácii majú účinky.

zitnanka58

Dala som si tú robotu :D Berberin, monakolin k (výťažok z červenej fermentovanej ryže a tri antioxidanty (astaxantin, kyselina listová a koenzymq10). Vďaka tomuto zloženie je to topka na trhu, čo sa týka Európy alebo Európskej únie, neviem presne ako sa toto vníma. Dúfam, že nebudeš chcieť ešte aj presné hodnoty :D

siruma

myslím, že kľudne môžeš, ja by som to napríklad uvítala. aj s nejakým vysvetlením ale. lebo tak samotné zloženie, to si vie asi každý aj sám pozrieť.

dragona

By som ti to tu aj vypísala, lebo mám aj krabičku v taške hodenú, ale neviem, či ti to niečo bude hovoriť podľa tých názvov :) Sú to také prírodné veci proste, žiadne chemické zloženie v labáku vytvorené.

78xavier67

klaricia mas s nim skusenost? v com je to zlozenie dobre? alebo lepsie ako pri inych takychto liekoch alebo doplnkoch. neviem, ako sa to v tomto pripade oznacuje ani.