Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

annah

* jasne, lepsie je do toho zapojit aj tu stravu. su aj rozne tabulky a odporucania, co jest, co nejest a podobne. daju sa najst aj recepty kadejake. treba si to ulahcit, ked sa da :) *

klaricia

ved presne. nechapem niektorych ludi, ako im moze byt jedno, co do seba davaju. aj tak celkovo pri strave napriklad. inak ta vie tiez dost pomoct pri zlepseni vysledkov aj pri tomto cholesterole zvysenom.

dragona

Ono asi tak všeobecne platí, že po tých troch mesiacoch užívania dochádza k zlepšeniu. To sú liečivá na inej báze ako antibiotiká. Toto je úplne iné ochorenie. Však to sa už spomínalo. Ale zase hoc aj keď sa musí dlhodobo užívať, tak aspoň to zloženie je prijateľné.

anlabela

Tak ono samo o sebe lieky na cholesterol nie su kratkodobe uzivanie. Vies ako, to nemas ako pri zapale alebo infekcii, ked ti to odznie za tri dni.

lubby

to je pekna zmena, len tak dalej... toto som ja zacala uzivat, u mna su vysledky podobne na tom ako u teba, tak sa tesim... ma prirodne zlozenie a ked som si pozerala aj nejake recenzie, tak vsetko pozitivne... co teda mozem aj ja vlastne potvrdit :)

anlazerteee

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

slizik

Myslím, že sa tým zložením takto detailne zaoberať netreba. Však hádam tí výrobcovia vedia čo robia a asi sa tomu rozumejú lepšie ako my ;)

annah

* tak to je asi každá jedna, čo je v tom zložení, nie? jaj aha, teraz čítam aj predošlý príspevok, že v jednom to bolo a v druhom nie. tak okej, niektoré zložky sú asi dôležitejšie a nefunguje to bez nich tak dobre. *