Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

klarik12

áno presne toto som si tiež hovorila. však keď je to účinné ako diéta na zníženie cholesterolu, tak to nemôže byť zlé ani normálne. ale tak je to super, že si vieš takto nájsť, čo a ako. aj recepty som tam pozerala teraz. sa mi to páči, pekne prehľadne spravený web, to sa zase nie zakaždým vidí.

Mona1

to su inak dobre tipy aj ked akoze niekto zrovna netrpi tymto ochorenim, nie? ze take nieco ako si trochu zlepsit to stravovanie, spravit ho takym zdravsim :)

suklo1125

bol som odhodlany, ze idem nejaky najst. ale sklamem ta trochu. priamo zoznam som nenasiel, ale natrafil som na dost dobrych clankoch o tom, co jest, co cholesterol obsahuje a kolko, co sa odporuca atd. skus si to popozerat na stranke mojcholesterol. som sa napriklad dozvedel, ze cholesterol obsahuju len zivocisne produkty rastlinne nie, to som napriklad nevedel. ale zase nie vsetky orechy sa tusim mozu alebo ako to je, alebo nie proste vo velkom. no skus sa na to pozriet, ked tak.

mokriska

vedeli by ste mi poradit nejaky zoznam potravin? ze ktore ano, ktore nie? su aj take, co sa odporuca uplne vylucit a ani v malom si nedopriat?

ladimed

tak si si podla mna v podstate aj odpovedala, ako to je :D ono sa to tak expresivne oznacuje aj ako tichy zabijak. takze to asi hovori za vsetko.

Tamarka_154

Ono aj nejak cítiš nejaké zlepšenie? Akože ja viem, že toto je taká choroba, že to nemá nejaké vážne prejavy, že sa človek koľkokrát ani necíti zle a nevie, že niečím takýmto trpí.

dratha87

zaciatkom roka som nejak zacala. presne neviem povedat, ale zase asi to netreba uvadzat presne na den. no pisu, ze zlepsenie po troch mesiacoch, ale este som nebola na kontrole, ta ma este len caka, tak potom budem lepsie vidiet zlepsenie, ake nastalo :)

dratha87

tento som zacla ja uzivat, akurat som kupovala nove balenie, este aka pekna neposkodena krabicka, uz o tyzden tak vyzerat nebude, ked ju budem v taske nosit. ale tak ved o krabicku nejde, hlavne je, aby zaucinkoval a pomohol a to zatial vyzera, ze pomaha :)

aiguvalliu

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.