Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

zitnanka58

Podobne to mám aj ja, pokiaľ sa dá, tak sa vyhýbam nejakým zbytočne chemickým a umelým zloženiam. V tomto je super ArmoLIPID, tam je to zloženie veľmi dobré, a čo sa týka tých hodnôt všetkých, tak myslím, že asi najlepšie na trhu.

Annarose

OMG You shared the information I really needed! Thank you very much! We really need so much useful information. I'd like you to share more! I also want to share the baby in yellow to you!

dedenookse

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

anetta1000

Tak to nie je žiadne tajomstvo, že také jedlá vedia narobiť galibu v cievach a potom sa upchávajú. To je presne toto. Ty ani nevieš, že sa ti niečo také deje, pokiaľ to neprepukne. Potom je koľkokrát už neskoro, aby sa to nejak riešili. Proste preventívky sú u mňa základ, tam sa vie veľa toho odhaliť.

siruma

podľa mňa taký ten základ, to si vie uvedomiť každý človek, čo nie je dobré. že práve zdravé nebude to, keď niekto každý deň jedáva vysmážané jedlá, mastné veci, ako slanina, nejaké klobásy, bôčik atď. ani sladké malinovky a sladkosti nebudú moc prospievať.

78xavier67

alkohol a fajcenie nie je na skodu zaciatok vypustit. pomoze to nie len pri znizovani cholesterolu, ale aj pri celkovom zlepseni zdravotneho stavu ;) ale z jedla maju vela cholesterolu napriklad vajcia, mliecne vyrobky, maso. ale to neznamena, ze by si ich mala zo stravy uplne vylucit.