Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

Amoremioo

Ale tak ked to lekar predpise, tak asi nespravis nic, ci? Myslis, ze si mozes vybrat, ze ty nebudes toto a hento uzivat a spravis si podla seba? To mi nepride dvakrat zodpovedne.

fantomka

Tak to musi byt asi aj vaznejsie nejake ochorenie, ked tolko tabletiek musi uzivat. Ak si to teda nepovedala len tak obrazne, ze prave takyto pocet. Co sa tyka toho, ako znizit cholesterol, tak na to sa daju uzivat doplnky, nemusia to byt vyslovene lieky. Tie co viem, tak maju dost neprijemne vedlajsie ucinky aj.

stylelucky

Mam kolegynu a ta denne 16 tabletiek, neviem na co vsetko, ale ze ich musi proste uzivat. Tak to uz nie je ozaj potom sranda. Ale zase co viem, tak na ten cholesterol sa daju uzivat aj len take lieky, ze to su skor take doplnky vyzivove, takze to je v pohode aj pri inych liekoch.

violoncistka

to uz musis v takomto pripade aj vediet, co s com mozes kombinovat. to uz si clovek pomaly ani od teploty nemoze len tak nieco vziat :D

kiky1viky

Pre niekoho možno banálne výhody, ale pre niekoho veľké. Si zober, ak niekto užíva viacero tabletiek denne, tak úplne stačí aj to, keď sa k tomu pridá jedna a raz za deň. A ešte keď má dobré zloženie. Pri toľkých iných liekoch to musí byť aj úľava :D

NatalkaBS

Už som aj také videla, že pre niekoho bol problém, že tabletka bola príliš veľká, alebo aj to, ako sa má užívať, že viackrát denne trebárs. Jednoduchšie je, keď si dáš tabletku raz ráno alebo raz večer. Aj to, že keď sa ti dá rozpoliť. Také banálne výhody, ale sú :)

anlabela

To je zaujimavy postup ale. Takto vies aspon, ze comu sa vyvarovat. Skusim to niekedy pozriet aj takto opacne, lebo to som ja praveze nezvykla. Ale tak co mozes mat pri tabletkach uz len uvedene zase.

78xavier67

tak potom to asi o niecom hovori. vsak nebudu si nechavat ani pripadne nie dobre skusenosti ludia pre seba, to aj o tie sa podelia a este prv ako to tie dobre, to mi mozes verit. cize ak si nasla v dobrom pisane, tak je to super ;)