Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

martina.d

to podľa mňa nevieš takto hneď povedať, nie? nie sú to náhodou také lieky, že to musíš tak dlhšie užívať, aby sa dostavilo nejaké zlepšenie?

fantomka

Ale tak nehovorte, ze si nenechate poradit od doktora. To k nemu potom ani chodit nemusite. Ved ako dobre, ja si tiez precitam kadeco na nete a popytam sa, ale verim tomu, co mi poradi dr.

lukco85

každý si môže spraviť ako chce. pokiaľ to nie sú lieky na predpis, tak je to na človeku samotnom, čo bude užívať, nie? a keď to nie sú lieky na predpis, tak tak či onak ťa lekár nemôže donútiť niečo užívať proti tvojej vôli.

hindrina

to si si takto verila, že si sama dobre vyberieš? nebolo by lepšie, keby si sa spoľahla na to, čo ti poradí lekár?

demi123

vieš, ako sa hovorí, hlavne nenápadne :D keby sa tomu dalo aspoň veriť. ja som si sama zisťovala, keď prišlo na to, že by mi bolo lepšie niečo na úpravu cholesterolu užívať. som si normálne robila porovnania.

Julka266

guzedinteee Takéto príspevky som tu na zdraví videla minimálne už tri od rôznych nickov a zakaždým bolo znenie rovnaké a hodnoty cholesterolu sa upravili z takej istej hodnoty zase na tú istú. Mágia :D

guzedinteee

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

Julka266

Amoremioo ja som toto s maminou riesila. Jej lekarka povedala toho viacej, ze co je fajn, z coho si moze vybrat. Nebolo to tak, ze by jej nieco silou mocou vnutila. Pozerali sme to a vybrali sme ArmoLIPID Plus a ten zacala teda uzivat a stale aj uzivat.

jurajho

zalezi o co ide. pri zvysenom cholesterole tie lieky nemas na predpis, takze tam mas do istej miery volnu ruku pri tom, co budes uzivat. akoze mozes sa rozhodnut aj neuzivat nic, ale naco to riskovat a robit si vacsie problemy.