Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

Janna478

By som nepovedala, že to vie dorobiť takú galibu. Toto je dosť dôležité ale. Hlavne, keď máš niečo užívať dlhodobo.

annah

* ked hovoris o tych neziaducich ucinkoch, tak by som rada poznamenala, ze lieky, ktore v podstate lieky nie su v tom pravom zmysle, ako statiny v tomto pripade, tak nemaju take neziaduce ucinky. su to potom, da sa povedat, vyzivove doplnky, alebo ine lieciva, alebo ako je to oznacovane. *

duska223

sleduju to ale aj potom, ked uz je to uvedena na trh predsa. ono sa aj tie neziaduce ucinky nahlasuju niekam. aspon teda, ked sa vo velkom ockovalo na covid, tak sa to tak robilo, tak predpokladam, ze pri vsetkych liekoch, vakcinach apod to takto funguje.

naty_gresova

Veď to si musia robiť, aby vedeli, ako úspešný je ten ich produkt. Ako inak by to zistili predsa. Najskôr sa to všetko testuje, to je jasné, ale to sú také laboratórne podmienky alebo ako to poviem. Toto je potom už realita :D

dobibina

aha, ze potom sa robia nejake statistiky a porovnania alebo take nieco, hej?... to zlepsie, co pises tie percenta, to je ze o tolko sa zlepsia vysledky tym pacientom, hej?...

Isue

To je také obdobie, po ktorom uvádzajú zlepšenie u pacientov nejak okolo 25% alebo koľko. Musím pozrieť, kde som sa to dočítala a keď tak, tak informáciu upresním :)

annah

* ved vsetko pekne postupne. nemozes cakat zazraky hned po tyzdni. to tu uz niekto aj pisal. to su lieky, ktore sa uzivaju dlhodobo. mozem inak potvrdit, na tento konkretny som aj ja citala dobre recenzie. *

Isue

Vieš čo, napríklad ArmoLIPID to má tak "určené", že po troch mesiacoch dochádza k zlepšeniu tých hodnôt zlého cholesterolu. Ale to neznamená to, že dovtedy sa nedeje nič a potom odrazu bum a je to lepšie. Však postupne všetko, nemôže čakať zázraky hneď na druhý deň.

martina.d

aha. lebo ja som myslela, že to treba dlhodobo. tak a potom nestačí teda ja neviem, mesiac, dva, že sa to zlepší a stačí?

hindrina

lukco85 veď ja nehovorím tak, že ťa donúti niekto k tomu, to nikto nemôže :) ale tak vieš, ako som to myslela.
martina.d zlepšuje sa to od začiatku ako začneš užívať, ale ono po nejakom čase sa to kontroluje.