Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

Erila

Akože ja som skúšala aj čaje aj kadečo, čo mi poradili. Chcela som ísť touto cestou, že sa vyhnem liekom. Ale potom v čakárni u doktora som sa zakecala s jednou pani a tá mi hovorí, že ona užíva ArmoLIPID, že brala predtým statíny, ale mala ťažkosti, však to už aj vekom asi ide, že to telo horšie znáša, tak že vyskúša toto a robilo jej to lepšie. Pozerala som to a zložením akože fajn, tak som tiež skúsila a momentálne ostávam pri tomto.

Marika 77

V prvom rade treba upraviť stravu, potom zisti či to nemáš aj dedičné a nakoniec navštív lekáreň a kúp si niečo na to

elemaskaee

nplink.net Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Lipid Control jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

annninka

Ked som to tak zbezne pozerala, tak mne sa nezdalo, ze by to boli nejake vyrazne rozdiely v cene. A nasla som ten co spomina Demi aj v akcii volakde. Treba si to popozerat trosku, ked sa chystas objednavat :)

humka44

Mona mozes vyberat aj podla ceny, to ti nikto zakazat samozrejme nemoze :) Ale asi teda to nie je prave to kriterium, ktore by som zvolila.

demi123

tak napríklad ja som vyberala podľa toho, aj že ktoré tie doplnky majú aké zloženie. zase nie som úplne na to odborník, ale niektoré veci poznáš asi aj ty a je najmenej si to hodiť do google, že čo je čo a na čo to slúži. začala som si aj na základe tohto môjho mini prieskumu kupovať armolipid a akože v pohode, mne vyhovuje.

lukco85

podľa čoho kupovala? Či ty si mala akože niečo vyhliadnuté a že len ona kúpila? Ale páči sa mi to, že si siahla po doplnkoch, to je také menej zaťažujúce by som povedal.