Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

lojniss

Diidi to normalne maju taketo rychle dodanie? Reku ci to nebola len nejaka taka predvianocna akcia alebo co. Lebo to je super, ze vies o dva dni mat doma objednavku. Uz som cakala aj dva tyzdne na balik, ale to bolo sice oblecenie. Ale aj tak ked si to clovek porovna, tak je to fakt velky rozdiel.

alexaja

diidi jej tak to som rada, ze ti vyhovuje. vsak na to netreba mat talent, aby si vedela posudit, ci ti nieco robi dobre na plet alebo nie. takze ostavas pri tomto, ano?

miahu

lienerka55 no inak toto nemam ani ja rada, ked si mam davat taky podklad hentaky krem a kadeco dalsie. mne sa preto aj lubi ta monoderma, ze to je take sikovne. tak podla mna mesiac je uz dost casu na to, aby si vedela posudit, aky to ma ucinok a ci vobec. cize hodnotis pozitivne, to som rada. lebo uz som objednala akurat teraz rano, kym som sa tu zastavila, tak dufam bude aj vyhovovat :)

diidi

kamcita23 ahoj moja, ja som si ju tiez objednavala este minuly mesiac z najlekarne. co baby pisali, tak maju s nou dobre skusenosti. jednak teda s monodermou a aj s tymto eshopom. skus pozriet, mne sa to zalubilo, pretoze dodanie je tak ozaj rychle, co je vyhoda v dnesnej dobe, ze nemusis cakat dlho, ale behom dvoch dni mas balik doma.
alexaja tak take mensie zhodnotenie teda po case ti pisem a za mna akoze super, co som ja bola taky antitalent na vyber aj pouzivanie kozmetiky. tak aj ja vidim ten rozdiel po pravidelnom pouzivani.

patienka

kamcita23 keď ti mám pravdu povedať, tak mne ani nenapadlo takéto veci objednávať odniekiaľ. zakaždým si chodím takté veci kupovať do lekárne, aj čo sa týka nejakých doplnkov. a keď niečo potrebujem, tak mi to pani objedná a prídem si po to do lekárne na ďalší deň.

Kamcita23

dievcata, takto vam odpisem hromadne v jednej sprave, tak hadam si najdete, ze komu to bolo adresovane. pozrela som si tu monodermu, co ste mi spominali a nevyzera to veru zle. aj cena fajn sa mi zda. a odkial ju tak zvyknete objednavat, ci mate nejaku overenu predajnu?

lienerka55

miahu asi tomu moze byt nejaky mesiac, co som ju zacala pouzivat. neviem, ze ci staci takyto posudok, alebo by si chcela pocut skusenost niekoho, kto ju fakt dlhodobejsie uziva. ale tak za mna mozem povedat, ze mne sa paci, je to take rychlo sup sup nanesene na tvar, ze nemusim stravit pol hodinu v kupelni, kym si ponatieram vsetkym moznym.

envelin

Kamcita a tú monodermu, čo sa tu spomína rovno v hlavnom príspevku, tú si neskúšala pozerať, že či robia aj pre takýto typ pleti? Lebo ja ju používam aj s maminou už dosť dlho a nám vyhovuje.