Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

dobraja

Miahu a dá sa aj na poštu poslať balík? Mne by to tak bolo lepšie, na poštu chodím každý deň skrz nejaké veci, tak by som si to vedela vyzdvihnúť a nemusím sa dohadovať s kuriérom a navigovať ho.

klaksima

@emmma no to uz vekom sa nam toto deje mam taky pocit, ze aj ta plet je uz taka povadnuta. vyskusaj si pozriet monodermu napriklad. to som obkukala od svagrinej, ona byva taka pekna, plna elanu, aj na tej pleti je to vidno, ze ju pouziva, tak som si to pohladala, poprecitala a objednala. nechcela som sa jej pytat, lebo to su potom zakazdym blbe poznamky k tomu, tak som si to takto sama vyriesila. a je to veru rozdiel, ked som ju zacala pravidelne pouzivat.

renata18

vazne? to by som nebola povedala. vsak chcela som sa na to ist uz vtedy pozriet, len som to stale odkladala a odkladala, az som samozrejme zabudla. ale dnes mam volnicko, tak si to idem popozerat. uz vidim, ako zase naobjednavam kadeco :D

lojniss

dobraja ked pozries, co ti pisala miahu, tak je to presne ten eshop, ktory spomina. zbytocne to nejdem zase rozpisovat, vsetko potrebne tam je uvedene, len by som sa opakovala.

masajasa

Tak to by si potrebovala asi nieco take, co aj vitaminy a rozne podobne doplnky obsahuje. Co sa tu pise o tych ampulkach s vitaminom A, to si neskusala pozerat?

Emmma

Vedeli by ste mi poradiť nejakú kozmetiku na pleť? Aby som bola konkrétnejšia, tak pleť mám samu o sebe peknú, netrápi ma akné ani žiadne takéto problémy. Len mám pocit, že je taká nepekná, smutná, taká proste, že jej chýba trochu života, aby vyzerala taká svieža ako kedysi.

alexina

vies co Renata, ja kupujem zvacsa len vitaminy a podobne doplnky. kozmetiku objednavam ked tak mamine, ked robim objednavku. ale je tam kadeco, co by si si podla mna ani netipla, tak napriklad aj pre zvieratka domace tam vies najst nieco a dokonca aj nieco z elektroniky.

renata18

a odtial co tak zvyknete kupovat? aj ine veci tam maju nez len vitaminy a kremiky, ci to je tak celkovo zamerane len na kozmetiku.

miahu

dobraja neviem sice, ze co konkretne spominala alebo nespominala lojniss, ale ja som si naposledy objednavala z najlekarne. naposledy teraz pred vianocami, nejaky mesiac dozadu to vychadza. tam je tiez rychle dodanie. rano som objednala a na druhy den som mala balik uz doma, som si dala dorucit kurierom.

marcka_64

Dobraja, ak som sa správne dočítala a pochopila, tak by to mal byť ten web, čo spomína Diidi. Akože z počutia poznám, ale zatiaľ vyskúšané nemám. Ale čo sa tu píše, tak to vyzerá dobre.