Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

zampana

lienerka kludne ti mozem aj odfotit, ktoru mam ja doma a pouzivam. ale nemala by si sa toho drzat pri vybere. lepsie ked si pozries podla toho popisu, ktora bude tebe lepsie vyhovovat na tvoj typ pleti. treba vyberat aj podla toho, na co ju chces vlastne pouzivat, vies, ze ci na nejaku regeneraciu alebo proti vraskam. preto je jej viacero druhov, lebo ma rozne vyuzitie. by som ti odporucila sa tomu trosku povenovat a vybrat si podla seba.

diidi

to asi mne malo ist, ze? prislo mi to v ten piatok, ako som aj dufala, takze behom dvoch dni objednane aj dorucene. vyskusala som a pozdava sa mi. ako jasne, ze vysledok este za ten cas vidno nebude, ale citim, ze ked si dam tu ampulku, tak mam plet potom taku krajsiu. ono to asi ani nie je tak vidno ako skor to tak citim. asi budes vediet, co myslim. nechystam sa ani ja menit. povedala by som, ze mi to celkom sadlo. uvidim este aky bude vysledok po dlhsej dobe.

alexaja

alexaja stihlo ti to vtedy prist? vsimla som si, ze aj baby tu spominaju tu istu kozmetiku, tak reku ak by ta zaujimal aj iny nazor, tak sa mas koho opytat. som zvedava, co na nu povies, ked uz budes mat za sebou nejaky ten cas pouzivania. mne sa osvedcila, ako hovorim. takze nehladam tym padom ziadne ine moznosti. ked mi nieco vyhovuje, tak nemam dovod menit, no nie?

lienerka55

zampana a ktoru monodermu konkretne ty pouzivas? pozerala som si ich na tej online lekarne, co sme sa bavili a je ich tam viacero druhov. tak aby som vedela, ze ktoru by bolo najlepsie vyskusat. ci to bude asi zalezat aj od toho, co od nej ocakavam a aky mam typ pleti, ze? si to bude musiet poprecitovat. esteze je tam pri kazdej popis. akoze ono to nie je nejak drahe si myslim :)

janka_danka

žienky pokiaľ začínate s retinolom, tu je o tom skvelý článok, kde sa dočítate ako začať, s čím ho kombinovať a ďalšie podstatné informácie. www.naureus.sk

zampana

lienerka ono hoci je o nieco drahsia v porovnani s niektorymi inymi znackami, tak sa zase vyplati, co sa ucinnosti tyka. okrem retinolu obsahuje aj kolagen, ktory vyhladzuje vrasky. a je dobra pre ludi s citlivou pletou. mi napadlo k tej cene, ze ked si to rozpocitas na jednotlive dni tie ampulky, tak to vobec nie je tak vysoka suma.

diidi

no jasne, som si vsimla na stranke, ze je tam nejaka suma, pri ktorej je zadarmo, tak som si dala vyzvu, ze to splnim a oblbnem sa dobrym pocitom, ze som usetrila na postovnom. a ono to bolo celkom lahke dosiahnut taku sumu. kvalitna kozmetika samozrejme aj nieco stoji a ked som prihodila este par doplnkov ako vitami a podobne, tak to bolo hned nazbierane. som zvedava, ci este dnes stihne prist kurier. by som cez vikend poskusala uz aspon.

alexaja

môžem povedať, že za ten čas, čo ju používam, tak dobre. cítim, že pokožka je taká iná. lepšia a krajšia než predtým, keď som používala len také obyčajné krémiky a aj to len sem tam, keď som si náhodou spomenula. teraz si dávam pozor na to, aby som našla pravidelne čas na tú očistu. to tak volám, keď idem do kúpeľne na všetky tieto procedúry. tak super, som zvedavá, čo budeš hovoriť potom. aj si mala poštovné zdarma?

diidi

alexaja a dobre teda za ten cas ako ju pouzivas? vyhovuje ti, ano? pozrela som si to a mam to vsetko uz aj v kosiku nachystane, len sa teda rozhodujem, ci to kupim, alebo radsej nieco ine. ale vies, co objednam a uvidim a dam vediet :)

lienerka55

zampana monodermu nepouzivam, ale poznam ju tiez takto z pocutia. nezvyknem taketo znackove kremy a sera a kadeco pouzivat. ale rozmyslam, ze ved vek na to mam, tak by som mozno skusila. este si pockam na tvoju recenziu. pripadne ak by nejake zienky mali skusenost, tak kludne sa podelte :)