Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

miahu

ahojte, prosim vas s tou monodermou co sa spomina v hlavnej teme, s tou mate skusenost? ale tak, ze ju dlhodobejsie pouzivate, nie len ze par krat ste si ju aplikovali. ci je ozaj taka dobra, ked sa pise, ze obsahuje vacsie mnozstvo retinolu.

peltyra

... kamcita23 ja som akurat vcera objednavala na vianoce kozmeticke balicky pre rodinu od monodermy.... neviem presne, ze na aky typ pleti zhanas ty... oni to maju napriklad tak rozdelene, ze na citlivu, na zacervenanu, na mastnu plet a tak dalej...

dobraja

Môžem sa opýtať za nás tuto s Paulinocka, že ktorá stránka sa oplatí na objednávanie kozmetiky a takých podobných záležitostí?

patienka

kamcita23 to skôr asi v lekárni by som skúsila pozrieť niečo. v drogériách mavajú tiež kadečo, ale keď to chceš konkrétne na takúto pleť, tak by som sa skúsila tam popýtať. alebo si skús na nete niečo nájsť, poprečitovať a objednať a máš to bez behačiek.

Kamcita23

dievcata, chcem mamine objednat na vianoce taky balicek kozmeticky. viem, ze to zozeniem hocikde v drogerii a aj vo velkych obchodoch, ale chcela by som nieco take echt dobre, co aj zabera. na starsiu plet, aby ju to nejak vyplo a doplnilo vsetko potrebne. napada vam nieco?

lienerka55

zampana jasnacka, to ti dam istotne vediet, vsak aby aj ty si mala prehlad. tak asi sa odmlcim teda na tu dobu, nech tu zbytocne nevypisujem a nech sa vedia aj iny dostat k nejakym informaciam.

alexaja

diidi tiez nie som na to presne odbornik, ale si myslim, ze ten mesiac plus minus by to mohlo byt poznat. vsak ono aj tie balenia su tusim tak robene, ze by ti to malo mesiac vydrzat. ale to aj skor budes asi vidiet, ze ci ti to robi dobre.

paulinocka

dobraja no ved z podobneho dovodu som sa tiez na to pytala. co som preletela konverzaciu, tak som nepostrehla nejak, som zrejme prehliadla alebo co, tak spolieham na to, ze mi niekto da nejake odporucanie, odkial sa vyplati objednat.