Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

zampana

lienerka dobre moja, tak potom daj vediet, ze ako sa ti pozdava tato kozmetika, ze ci ostanes pri nej, alebo budes nieco ine hladat. vies ako, take zhodnotenie nejake :)

dobraja

Paulinocka tak to mi hovoríš z duše, niet nad to, keď si môžeš nákup objednať priamo domov. Inak čo sa týka tohto, tak ja som si viacero eshopov už pozerala, ale neviem sa rozhodnúť, že odkiaľ by som nakúpila a zase každý jeden sa mi nechce skúsať. To by bolo asi na dlho a nemám ani také financie, aby som si mohla dovoliť toľko nákupov :D Takže ak sa dostaneš k nejakému odporúčaniu, kľudne mi to potom prepošli.

lienerka55

zampana vzala som si monodermu c10 nakoniec. maju teraz aj akciu, ze kupis dve balenia a tam je potom vyhodnejsia cena. tak som si rovno to zobrala. budem mat na dlhsie, tak budem lepsie vediet posudit aj ten ucinok.

diidi

no jasne, to sa isto ozvem. nevies ale po akej dobe by to malo byt take, ze uz vidno, ako zabera ta kozmetika? lebo v tomto som ja ozaj taky amater zaciatocnik.

paulinocka

caute, odkial to objednavate? som zvykla kupovat kozmetiku len v drogerii alebo v lekarni. ale toto znie lakavejsie, ze by som nemusela nikam behat kvoli tomu. byvame niekolko km od mesta a u nas v dedine prave vela obchodov na taketo nakupy nie je. a chodit niekedy len skrz toto do mesta, to sa mi nie zakazdym chce.

zampana

lienerka samozrejme, vsak tam maju k tomu info. sice je ten popis taky strucny, ale staci podla mna. je tam obsiahnute vsetko potrebne, co ti treba vediet, aby si sa rozhodla. tak budem cakat, ze co napises.

lienerka55

zampana to znie celkom rozumne. si dnes vecer k tomu sadnem a popozeram si to. vsak to staci na tej stranke odkial budem objednavat, nie? tam su popisy k tomu, ked som si to pozerala, len teda som to blizsie nepozerala. dam potom vediet, ktoru som vybrala.

alexaja

diidi tak to som rada, ze rada padla na urodnu podu. potom sa isto ozvi, ked budes po case pocitovat nejaky vysledok :)

diidi

to ano, popravde som ani necakala, ze to este v ten den stihne prist, ale posnazili sa veru. bodaj by to tak bolo so vsetkym, co objednavam. mozu si zobrat priklad z lekarne aj ine eshopy. presne ako hovoris, to ja neznesiem, keby mam mat na tvari mastny krem. viem, ze niekomu to vyhovuje a hlada prave taketo nieco, ale nic pre mna veru. dam istotne vediet, ake mam z tej monodermy pocity po dlhsej dobe. zatial to vyzera nadejne.

alexaja

diidi tak to rychlo ti prislo. no ved jasne, to budes vidiet az po nejakom case, ze aky ma efekt. teraz ale vies aspon posudit, ci ti vyhovuje. vies, myslim tak po aplikovani. napriklad ja som takto zrusila uz viacero kremov, lebo vonali krasne a slubovali neviem ake ucinky. ale ked som si ich natrela na tvar, tak som mala taky neprijemny pocit, alebo iny bol napriklad uplne mastny, co nemam fakt rada. najlepsie pre mna, ked sa rovno vpije do pokozky.