Vitamín A na pleť z ampulky

Príspevok v téme: Vitamín A na pleť z ampulky
Aknelady

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mozem uzivat obycajny vitamin A z lekarne z ampulky na pleť? Myslim to tak ze tu tekutinu z ampulky si vytlacim na plet? Pretoze na nete som nasla produkt monoderma A kde je koncentracia retinolu 0,15% lenze cena za tie ampulky je 5 nasobne vyssia ako za obycajny retinol z lekarne,preto sa pytam ci je v tom vlastne nejaky rozdiel????

zampana

lienerka zaujala ma ta monoderma, poznas to? alexaja mi tu o nej pisala, ze ma dobre skusenosti a aj kolegyna v praci vravela, ze ju pouziva uz dlhsie, ked som jej spomenula, ze sa chystam objednavat. tak som zvedava na nu, ci ozaj tam bude taky citelny ucinok. a este si chcem prihodit k objednavke nejake vitaminy. teraz je take obdobie virusove, tak nech som vybavena. len take klasiky ako cecko a decko, neviem, ci este nieco viacej sa zvykne preventivne uzivat.

alexaja

diidi dlho ako dlho, to je dosť relatívny pojem. tento rok som si ju skúsila objednať a ti poviem, že ma príjemne prekvapila. spomínala mi ju už dávnejšie kamarátka, ale som si hovorila, že však kozmetika ako každá iná. ale ti poviem, že to tak nie je. ono sa ozaj oplatí zainvestovať aj trošku viacej do takýchto vecí, než len kúpiť najlacnejší krém a presviedčať samú seba o tom, že to stačí. je tam rozdiel. zvažuješ, že by si tiež ju tiež vyskúšala? isto si pozri tú stránku, nájdeš tam toho hodne.

diidi

uz dlhsie ju pouzivas? reku ako sa ti pozdava za ten cas, co pouzivas, ci si neuvazovala, ze by si nieco aj poskusala. nenapadlo mi objednavat takto kozmetiku z lekarne :/ som ani nevedela, ze sa to da. pojdem si to popozerat, co vsetko tam najdem :)

lienerka55

co sa chystas objednavat? nejaku kozmetiku? to si musim aj ja pozriet. zatial som len po drogeriach behala, ked som nieco potrebovala. ale ked objednavam bezne doplnky a vitaminy, tak by som skusila aj tu drogeriu. vsak nech to mam vsetko naraz. a aspon sa mi pekne nazbiera dostatocna suma na to, aby som nemusela postovne platit.

zampana

to ste ma potesili baby, ze mate takuto skusenost. ked mam pravdu povedat, tak nerada takto objednavam veci. radsej si zajden do obchodu. ale toto ma nieco do seba, co si napisala, ze ked osobne ide clovek do lekarne, tak su tam ozaj dlhe rady a tie bacile samozrejme. ozaj som zacala uvazovat nad tym, ze by som to vyskusala takto online nakupit.

alexaja

nie je až taká drahá, býva aj drahšia, no je kvalitná a certifikovaná. eshop je spoľahlivý, veď si ho skontroluje ak neveríš :) treba si to popozerať a sama uvidíš že majú veľký výbe, ja už do lekárne ani nechodím, pokiaľ nemám recept, všetko len cez internet a vyhovuje mi to. žiadne rady ani bacile :)

lienerka55

z tej lekarne objednavam aj ja :) kozmetiku som este neobjednavala, ale vitaminy a volnopredajne lieky casto :)

snejty

Hlavne pozot na to, ze retinoly/retinoidy sa nemaju pouzivat v tehotenstve. Produkty s vitaminom A by mali pouzivat zeny az po prekroceni reprodukcneho veku.

zampana

ked je z lekarne tak je asi aj dost draha nie? a ten eshop ci co to je, je spolahlivy? ja mam prve znamky vrasok a este sa mi objavili aj drobne pigmentove skvrny, potrebujem sa toho zbavit aspon trosku

alexaja

volá sa monoderma, je to kozmetika z lekárne, ja som ju objednala z najlekárne.eu majú ju skladom a je tam rýchle doručenie :) čo bolo pre mňa super, nerada čakám na balík 4 a viac dní :)