kúpa auta cez aaa auto

Príspevok v téme: kúpa auta cez aaa auto
denka56

caute ludia mate skusenost s kupou auta cez firmu aaa auto. Uz mam vybrane mam na neho aj potrebnu hotovost len by som ho chcela zobrat na splatky nech si potrebnu ciastku doplatim. Vy co ste od nich kupovali auto co vsetko ste im museli priniest ake doklady kolko tie papierovacky trvali a ako to vsetko u nich funguje? diky za odpovede

vitkovak

od nich máme už tretie autičko, kupovali sme tam už aj rodinné, ja mám od nich polo a po novom pre syna keďže je čerstvý vodič

kbenikova

predávala som tam auto a máme v pláne aj kupovať, mali sme od nich jedno dávnejšie kúpené a za nás iba pozitívna skúsenosť

mariarobotn

kupovali sme u nich už celkovo 3 autá, priamo v bazáre, sme si pozreli výber, vypísali potrebné dokumenty a všetko super

janulka78

ja som nemala žiadny problém s nimi, pozrela som si ich www.aaaauto.sk stránku, ale bola som aj u nich priamo, nakoniec sme aj tam kúpili, máme už druhé auto od nich

simonka722

pravda je, že všetci na nich nadavaju, ale pritom sa im dost dari. Maju dobre vysledky. Takže to kludne skus, uvidiš ako k tebe budu pristupovat

peterjano

ked sa nam narodili dvojčata, kupili sme tam vleke kombi auto, pretože sme potrebovali priestorne auto. Neskor ked detiu vyrastli, kufor bol zbytočne velky a kupili sme SUV. S predajom a kupou noveho auta sme boli spokojni. Ono to asi zaleži aj na otm, na koho natrafime

marek_marecko

podla mna je to individualne a auto je spotrebny tovar. Podla mna je ovela horšie a viac rizikové kupovat auto od sukromnika

Milok

podla mna je to všetko o ludoch a auto ako spotrebny tovar ma kazovost, nebude tu večne. Podla mna nie su zly, len sa všade skor piše o tom, ako nič nevedia, ako robia to a ono...ale o tom, kolko aut sa tam predalo svedčia hlavne ich vysledky. Su stale v čiernych čislach , expanduju aj do zahraničia, darí sa im