kúpa auta cez aaa auto

Príspevok v téme: kúpa auta cez aaa auto
denka56

caute ludia mate skusenost s kupou auta cez firmu aaa auto. Uz mam vybrane mam na neho aj potrebnu hotovost len by som ho chcela zobrat na splatky nech si potrebnu ciastku doplatim. Vy co ste od nich kupovali auto co vsetko ste im museli priniest ake doklady kolko tie papierovacky trvali a ako to vsetko u nich funguje? diky za odpovede

simonka722

AAA teraz otvorili nove poborky, vykupne miesta v Bratislave a ešte niekde. Dari sa im a pritom su na nich iba negativne ohlasy..... AKo to teda je? Chceme kupit auto a premyšlame, že zajdeme do AAA v Košiciach. Ma cenu tam ist?

Healthy818

niekto tu pisal, že ma AAA auto nejake skryte poplatky. vedel by niekto povedat ake, resp pri čom ste na nich narazili?

Hape

Dnes som pridala negatívny príspevok o skúsenosti s kúpou auta peugeot 4007 ktoré bolo na 99percent búrané, to sme zistili po preverení auta na stránke preverenie auta.sk a čuduj sa svetu príspevok zmizol. To auto sa teraz nachádza v ZA tak pozor preverujte, nedôverujte.

Majolina

auto som u nich nekupovala, pretože mam služobne, ale predavala som tam svoje a s pristupom, rychlostou som bola spokojna a dostala presne tolko kolko som chcela

Cojarka

podla mna je to o štasti. AK kupiš dobre auto, može ti služit niekolko rokov. Ale zase treba mysliet na to, že je to spotrebny tovar a ma to nejaku kazovost a uprimne, zvalovat chybu na predajcu, v tomto pripade na AAA mi prijde nelogicke

Cucina

tiež som sa o to zaujimala a ono to financovanie nie je priamo od AAA auto, ale od spoločnosti ktore s nimi spolupracuju.

odpoved223

Zero01 v AAAckach sa financovanie neoplati, preplatis strasne vela, su tym znamy, ze robia velke zlavy na auto pri uvere a vedia preco.. ostatne bazary maju ovela vyhodnejsie programy na financovanie, konkurenciu AAA mas, takze sa da vybrat aj inde a prefinancovat za normalne peniaze.