kúpa auta cez aaa auto

Príspevok v téme: kúpa auta cez aaa auto
denka56

caute ludia mate skusenost s kupou auta cez firmu aaa auto. Uz mam vybrane mam na neho aj potrebnu hotovost len by som ho chcela zobrat na splatky nech si potrebnu ciastku doplatim. Vy co ste od nich kupovali auto co vsetko ste im museli priniest ake doklady kolko tie papierovacky trvali a ako to vsetko u nich funguje? diky za odpovede

Milanpater

Hmm, dik za recenziu GotK, my akurat uvazujeme, lebo mame od nich vybrane auto, do zatra nam ho drzia, ale co celkovo citam, ludia su spokojni. S tym olejom urobim rovnako, radsej ho tiez vymenim. Prajem vela stastnych km.

GotK

Tak ako som slubil, tak pisem. Auticko mame doma necelych 25 dni, vsetko super, uzivame si ho. Preventivne som dal vymenit olej a filtre, aj ked tvrdili, ze boli vymenene, istota je istota. Pristup na pobocke skvely, auto vyplatene, zaujem o zakaznika nestratili, nadalej mi daval pan na pobocke rady a pod. Teda ja som velmi spokojny ci uz s prevadzkou ako ja autom. Palec hore.

GotK

My ideme pre auto do Darexu teraz v pondelok, takze dam vediet potom, ale diskusia ma celkom upokojila, ze by to malo byt ok. Ale napisem aj potom.

EARTH

My sme mali vybrate auto z Acka aj Darexu.. akurat v Acku sa nam viac pacilo (bolo v kozi, kdezto Darex mal len kozene lemovanie na bokoch), no nechceli nam povolit prehliadku technikom na zdvihaku, jedine ich tehcnikom, co ma vypovednu hodnotu asi ako viete co pri ich "popularite". Naopak v Darexe s tym problem nebol, auto mame 8 mesiacov a investiciu si zatial nepytalo, takze sme koniec koncov spokojní :)

AnulienkaLienka

Tiež sme sa rozhodli pre Darex na základe počutia o AAA autobazáre. Či sme urobili dobre, že sme sa im vyhli potvrdiť neviem, keďže osobnú skúsenosť nemáme, no z Darexu sme s autom nadmieru spokojní, takže asi aj áno :)

SteavenSeagal

Mame auto z bazaru z Darexu v bratislave. Aj ked sme si pon pocestovali cez 250km, oplatilo sa, auto zatial nepytalo ziadne investicie a je to rodinny milacik :)

Miler1

To nechapes preto Lennyx, lebo ta platia za pozitivne reakcie na AAA, ale berieme to uz ako sucast tejto firmy, o ktorej praktikach vsetci vedia...

mozemporadit

Kristin7 tak tu hod link a pozrieme :) Ak uz si neupila.. Inak darex nerobi vobec problem ak si zoberies mechanika a skontrolujes auto. Velku cast aut maju po prvych majiteloch, takze sa nejak extra neskrachuju, ci nieco najdes.. Odporucam to kontrolovat touto cestou :)