7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

Eimi

@faith haha ale si ma pobavil :) tak logicky ono aby ho telo dobre vstrebalo, mal by byt bio-aktivny, lebo ten je najviac podobny tomu ludskemu kolagenu a preto sa lahko a rychlo vstrebava. ale kludne mozeme ostat pri tvojej verzii ze mame senzory v tele, chápem, že každý podľa seba

kamilla

Tak už len ak si vezmeš, že tabletka je stlačená a čo to potrvá pokiaľ sa rozpustí... U prášku to máš prakticky hneď

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

kmina

Eimi vieš mi aj nejaký práškový odporúčiť? Mám problém s tabletkami celkovo, preto by som skôr v takejto forme, ak by bol nejaký dobrý na trhu. Keby bol ešte aj taký, ktorý podporuje viaceré oblasti naraz, ako sú aj pleť, vlasy a nechty.

Eimi

Celorocne by sa mal kolagen doplnat, nie len teda v zime. Je teda dobre podporit nejako tvorbu kolagenu aj stravou a aj doplnkom ci uz v podobe prasku alebo tabletiek. Osobne som viac za prasok, ten sa aspon mne rychlejsie a lepsie vstrebe.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

tymra

taky kolagen a kolko vasni vie vyvolat. to bude asi tym, ze teraz je viac o tom pocut, ale asi aj tusim preco. dlho som zvazovala ci ho zacat uzivat alebo nie. este aj mamina mi hovorila, ze uziva kolagen, i ked teda ona ma prevazne problemy s klbami takze kvoli tomu ho zacala brat. mne imponuje aj to, ze pozitivne vplyva aj na zjemnenie vrasok

Edisia

Sa tu nehádajte, je to fórum na ktorom každý môže vyjadriť svoj názor.
Anetka pokiaľ vieš, čo ti pomáha, tak je to len dobré, no mnoho žien a ľudí nevie a preto sa musí aj tu informovať, čo je dobré. Predsa všetci vieme, že skúsenosti od cudzích ľudí sú tie najlepšie skúsenosti!