7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

KAPACITOR

Anetta 1000. Tebe nik nepísal. Tak sa tu nemiešaj do konverzácie. Reagovali sme na obsah príspevku autora a nie
na tvoj. Tak to nečítaj, nik nie je zvedavý na tvoje emócie,
pohŕdania názormi a skúsenosťami.
Nie je to tvoj link/portál ani stránka.Hádam sa tu nebudeme prispôsobovať tebe čo Ty chceš čítať.

KAPACITOR

Teplota má vplyv na všetko aj na metabolizmus. Zima bolela.
Som po 50ke a v zime v novembri 2020 sa mi prejavila zhoršená hybnosť.
V marci tento rok som už nevedel vystrieť nohu, kvôli nedostatku maziva v kolene.
Pred tým som denne chodil 10 km/10rokov a strava bola bez Omega 3 a 6 a bez kolagénu.Od 15 marca som začal jesť medvedíkov, ktoré obsahujú bravčovú želatínu. Po zhruba po skonzumovaní 2kg/4týždne želatínových HARIB0 som mohol vystrieť nohu. Prvé dva týždne som musel obmedziť prechádzky na 1/2 lebo denná spotreba kolagénu bola stále vyššia ako príjem.
Pred 2 týždňami som začal cvičiť a kolená zvládnu aj rotačný pohyb so záťažou. Objednal som si aj patentovaný kolagénový troj zložkový proteín, ktorý užívam mesiac: 1/2 až 1/1 odmerky denne spolu s HARIB0 podľa pohybovej aktivity. Bolesti a tuhosť kĺbu/ov už necítim.Vrátila sa mi pružnosť, pevnosť, svalová sila a regenerácia svalov.
Pomohlo mi aj slnenie na 2h, prehriatie, a slnko výrazne pomohlo ako hnací motor metabolizmu s prírodným zdrojom vitamínu D.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Allie1

Júúj to fakt? Hmmm moja ale tak je aj ovoci čo môžeš, nie? Ja som tiež siahla po tom čiernom a nemam ani nejak potrebu mať ochutený :)

naty_gresova

Smolnusa pokiaľ nemáš rada citrónovú príchuť, tak si kúp ten čierny zeen collagen, tej je bez príchute a pritom ale vôbec necítiť rybaciu pachuť. Mám ho akurát teraz doma, lebo ja som zase na tropické ovocie alergická, tak som sa bála ten zlatý si kúpiť.

Zoe27

Ja som mala tiež problém si vybrať, no od novembra užívam Zeen a som tak rada, že som sa do toho dokopala. Fakt mi to spravilo s peťou zázraky, no ani nechty sa mi tak nelámu. To či si vyberieš zlatý alebo čierny, je podľa mňa jedno

smolnusa

no tak to je fajn, no ja tak poskulujem po nejakom kolagene a radsej by som teda asi neochuteny ale taky, ktory nebude mat tu rybaciu pachut. som asi jedna z mala ludi, ktori citronovu prichut proste nemaju radi

lajtmannlea

môžem za seba povedať, že vyskúšala som 2 iné značky, no tento je u mňa proste top. nielenže super chutí - mám ten ochutený, no hlavne je po ňom vidieť nejaké pokroky

palinocka

supeeer to ma moc tesi, tak daj vediet ked pride aky mas z toho pocit, no neboj podla mna budes z postupnych zlepseni nadsena