7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

lexxa

Nie, nie :) Užívanie nie je viazané na ročné obdobie :) To by bolo celkom zaujímavé si vyberať podľa toho aj asi hocijaký iný produkt, ak by to tak bolo :) Robiť prestávky myslíš, že jedno balenie si kúpiš, minieš ho a či si môžeš hneď zakúpiť ďalšie alebo treba čakať? Alebo to myslíš tak, že celkovo keby chceš zakaždým niečo iné užívať? :)

Allie1

No tak ja som sa zatiaľ nestretla s tým, že by malo byť dopĺňanie kolagénu viaznané na počasie alebo ročné obdobia. Skôr by som sa rada opýtala, ťe sa môžu robiť medzi jednotlivými baleniami prestávky alebo nie

dudinka57

To je individualne asi, kazda zena sa rozhoduje podla seba, ci si da nejaku prestavku alebo nie. Napriklad co sa mna tyka, uzivam ho stale, bez ohladu na to ci je zima alebo leto. Nemyslim, ze by bol len jeden druh, ze tento si kupte na zimu a tento zase na leto. Je ich viac na trhu :)

mickainka

- len v zime dopĺňate kolagén, alebo s jeho užívaním pokračujete? či to je len, že na toto chladnejšie obdobie a stačí? mi to príde zvláštne, teda neviem ani či je len jeden konkrétny na to ale skôr celoročne a dlhodobo, keby sa dal užívať :) -

kikca1988

Tak vies, ono pokial su viacere druhy od jednej znacky, tak to asi nebudu robit tak, ze jeden je ucinnejsi ako druhy, ved to by nedavalo logiku :)

vanes11

aha, čiže je jedno, ktorý z nich by som si vybrala, oba fungujú rovnako? ty si ich nejako striedala, alebo užívaš len jeden? či to nie je tak, že keď si zvykneš na chuť, tak ta časom omrzí

tymra

ano ja priamo od nich tiez :) maju dva druhy na vyber, mozes is vybrat cisty alebo ochuteny. cisty si vlastne mozes primiesat do roznych napojov takze ten je taky flexibilnejsi v tomto, no a ten ochuteny skor samostatne :) je na tebe potom, ze ktory si vyberies, mozes ich vystriedat a uvidis :) mne to napriklad pomohlo aj ked som mala problem s kolenom, kazdu chvilku nejaka turistika, chodim hore dole po kopcoch, tak sa to niekde odrazilo a koleno ma bolievalo.

emmi7

A tak zas až takto to hrotiť nemusíme. Niečo na kolagéne bude aj keď si to nejak nechceš pripustiť. Užívajú ho aj športovci a tí by teda mali vedieť prečo. V kozmetike sa využíva akú dlhú dobu a vieme prečo... No nejak to teba tlačiť je zbytočné. Keď chceš tak chceš keď nie budeš sa nad tým rozčulovať zbytočne.
tyrmra a ty priamo od nich uzivas kolagen? maju viacero druhov alebo len jeden

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

tymra

kmina vies s kolkymi ludmi som sa uz aj ja stretla co maju problemy s tabletkami? neviem si predstavit, ked budem ovela starsia a nedajboze budem uzivat tolko liekov na kadeco, ze co to bude :)
ja napriklad tiez uzivam praskovy kolagen od Zeen, ak by si chcela mozes mrknut aj ich stranku. maju tam dva druhy a mozes si vybrat, ktory by ti z nich viac vyhovoval.