7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

ennilia

@zdravienko175 aha a ty mas vseobecne s uzivanim kolagenu skusenost?.. potom ak je kazdy takyto, ze ma urcene v baleni, kolko sa ho moze..v tom pripade je jedno aky by som si vybrala nie?..

zdravienko175

ennilia tak to zalezi asi od toho aky druh si kupis. ak je vo flasi, tak k nemu mozno bude nejaka odmerka, ze kolko toho, a ak je napriklad v prasku, tak to je jasne, ze jeden sacok jedna davka :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ennilia

..ale podla mna by sa nasiel aj taky clovek, co to akoze pre istotu len v zime uziva..i ked nechapem tomu ani ja..mna by zaujimalo, ked si nejaky kolagen kupim, mam si ho sama nejako davkovat..alebo to uz je vopred urcene?..lebo vsade pisu o dennej davke..ale ked neviem..aby som ho aj spravne uzivala..

adellline

to pochybujem, ze by sa nasiel niekto, kto by uzival kolagen napriklad len v zime. to by mi nejak potom uchadzal vyznam celeho jeho uzivania xixi

olivara

My budeme vsetky ake pekne :) No co, treba sa aj takto podporit. Neviem ako vy, ale ja zimu a zimne mesiace nejako dvakrat neoblubujem, radsej mam leto :) Ale co sa tyka uzivania kolagenu, to nerozlisujem rocne obdobia :) Robi to tak niekto?

Allie1

Super, moc ďakujem za odpoveď, celkom ma potešila. Je jasné, že ak uvidím nejaké super výsledky a zlepšenia, tak sa ho potom už len tak ľahko nevzdám. No nič, budem si ho musieť teda objednať. No marí sa mi, že by sa mal dať kúpiť aj niekde v nejakej drogérii. Nepočuli ste o tom?

pisticka

Allie1 tak ono je to na tebe, vies ak sa rozhodnes, ze si po niekolkych mesiacoch chces dat prestavku tak mozes. Nic zle sa nestane a rovnako ho mozes uzivat dlhodobo :)
Simranka54 preto je to odporucanie, ze kto chce nech si spravi, kto nie nech pokracuje :) Tiez si myslim, ze su zeny, ktore neprestanu lebo sa tesia z vysledkov.

simranka54

o akom kolagene je tu rec? :) inak zaujimave, ak by sa mali v uzivani robit prestavky, ved ak nieco funguje a vidno vysledky, by sa mi asi nechcelo prestat. ci sa to tak odporuca pre istotu?

Allie1

Nie myslela som to tak, že pri mnohých vitamínoch alebo podobných produktoch máš ako keby tak odporúčanie, aby si si napríklad po 4/5/6 mesiacoch užívania spravila mesiac / 2 prestávku. Že či je teda niečo také nutné aj pri tomto kolagéne