7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

tymra

palinocka ano, uz som si ho aj objednala:-) neboj sa, ved aj ja som si ho dlho vyberala ale uz som si dala normalne sama sebe prikaz, ze cez vikend si musim objednat, tak som tak aj spravila:-):-)

palinocka

tak teda ides objednavat? nevahaj. ja som sa dlho odhodlavala a vyberala si, aky si mam vlaste kupit kedze to bola pre mna novinky. mne zas ten citronovy vyhovuje, kedze je to prakticky moja najoblubenejsia z ovocnych prichuti

petrina

Ja som si ho objednavala v novembri. Ako musim sa priznat, ze som o nom nejak nic moc nezistovala a skor som dala na reklamu okolo neho. No zaujimalo by ma, tie co ho pouzivate dlhsie, vymenili by ste ho spatne za nejaky iny, ci vam plne vyhovuje

pisticka

Povedala by som @tymra, ze cierny a zlaty je v podstate rovnako kvalitny, lenze ten zlaty plus obsahuje vitaminim C, zinok a kyselinu hyaluronovu a ma citronovu prichut, preto zeny viac oslovi ten zlaty ako ten cierny.

adellline

ono je preto fajn, ze mas tam povediac na vyber, bud ochuteny alebo bez prichute. niekomu vyhovuje taky inemu zas iny

tymra

preco ten, ten je lepsi ako ten cierny? mna trochu odradza ta citronova prichut, kedze citrony moc nemusim. stihol ti uz prist? je to moc vyrazna prichut?

lienerka55

tymra ten zlaty som si objednala :)

faith lebo ty si zase najmudrejsi. je to nebodaj tvoje zdravie? co sa do nas staras? ved to je nasa vec, ci budeme pit kolagen alebo nie. a preco by sme mali skusat tabletky, ktore zase len poskodzuju zaludok a pankreas? ako fakt nechapem tento tvoj prispevok!

lienerka55

klaudi ved uz som si ho aj ja objednala, tak uz tiez budem patrit medzi tie, ktore kolagen piju :) uz nebudem vycnievat z davu :D :D som zvedava, ako rychlo si vsimnem ucinky :)