7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

lienerka55

kiara ked som si precitala tvoju spravu, tak som sa normalne pousmiala, lebo cez vikend som bola s kamaratkou na turistike a aj ona mi spominala tuto znacku, ze to je dobry kolagen :) aka nahodicka :D idem teda najprv tento prestudovat, co vsetko obsahuje, na co je dobry, atd.

Wendy000

Kiara uzivas ho uz dlho prosim ta. Pomohol ti aj na plet ci len na vlasy a nechty Nejake neziaduce ucinky si si nevsimla?

Kiara6

Áno značiek máš na trhu viacej, keďže ako napríklad z CBD sa stal aj s kolagénu v poslednej dobe tak povediac hit. No osobne, ak ti môžem teda poradiť, ja užívam Zeen a nedám na neho dopustiť. No kľudne ako si písala, tak je fajn, ak si pred tým čo to o jednotlivých prečítaš

lienerka55

dnes ak budem stihat, tak si skusim o kolagenoch aj ja cosi precitat, aby som nebola taka sprostucka a nezistovala vsetko len na forach :/ som zvedava, ci sa dozviem aj nieco viac. a tie morske kolageny su tiez asi rozne znacky, co?

leuscha

ja som sa to tak aspoň dočítala a máš pravdu, aj ja čo mám kočky v okolí, ktoré užívajú kolagén si zväčša vybrali ten morský

leuscha

podľa mňa je každý kolagén dobrý aj na krásu, lebo vo všeobecnosti je prospešný na pleť teda jej elasticitu, rast nechtov a kvalitu vláskov. len čo aspoň ja viem, telo vie najlepšie spracovať a najviac si vziať do seba práve morský kolagén

lienerka55

nooo baby pomaly starneme, tak nemozeme chciet, aby sme neustale vyzerali ako ked sme mali 18 rokov :D aj ked dobre by bolo, no nie? :D baby chcela by som sa vas ale zaroven spytat ako to je, iba morsky kolagen je na krasu ci aj ine zivocisne kolageny? dost sa v tom stracam, preto budem rada, ked mi to vysvetlite.

lizatko0

Ozaj ti pomohol aj na vrasky? To by som ja veru potrebovala, lebo to co sa mi zacalo vytvarat okolo oci, tak to je doslova des