7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

terria15

mam uz tiez po tridsiatke, tento rok som oslavila 31. uz 6 rokov uzivam kolagen. je jasne, ze znaciek som poskusala, no teraz mam jeden, ktory uz dlhsiu dobu uzivam a velmi mi vyhovuje. lebo nie kazdy kolagen ma dobru chut a z niektorych ta az priam striasa. na to treba dat poriadny pozor!

terria15

a to este neuzivas??? ja uz od 25ky uzivam kolagen. je dobry na viac veci ako napriklad: vrasky, vlasy, nechty, klby, kosti, zlepsenie travenia, regeneracia svalov, atd.

kmina

Ahojte :) Mám už po 30-tke (koľko to radšej neprezradím) no začínam uvažovať, že by som niečo ako kolagén mala začať užívať. Problém je v tom, že ja vlastne ani neviem, načo je taký kolagén dobrý, ako sa má užívať a už vôbec neviem, ktorá značka je dobrá. Mohli by ste ma do týchto vecí trochu zasvätiť? Ďakujem veeeeľmi pekne! :*

didka206

ja si preventívne dávam colafit.. .spokojnosť nadovšetko dokonca aj v rodine ho jedia a sme spokojní :)
skúste pozrieť na -odkaz odstránený- isto aj s nejakou zľavou sa podarí kúpiť :)

tanicka_g

ja použivam teraz novinku ( slovenská firma ) , ale vysledok super! ja chodím aj na crossfti, tazke treningy ale použiva aj moja mamka ked ma bolesti klbov .. aj perfektný na vlasy a nechty :))))) tento powerlogy.com

Inulienka

Uz skoro 18 rokov uzivam prirodne vyzivove doplnky zo svajciarskej firmy Just a jej filozofia sa riadi zdravym zivotnym stylom menej zivoc.tukov vyssi podiel vlakniny menej cukru soli viac vitaminov.To vsak pri klboch vo vyssom veku nestaci a mam skutocne vyskusany Artifit kt.obsahuje pre pretazene klby prilp.osteoporozu okrem glukosaminu chondrotoinu aj B6 C E a selen chrom mangan med a zinok. Doporucujem kazdemu na zlepsenie a uplne odstranenie bolesti kolien skr.celeho pohyboveho aparatu .