7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

hellkazuza

kajomija myslim ze to ide tak ruka v ruke, ze aj si o tom skusas co najviac nastudovat, precitat a pripadne ak aj poznas niekoho kto kolagen uziva tak to zistujes aj touto cestou :)

kajomija

erikalahka a ty si to tak tiez spravila, ked si chcela zacat uzivat kolagen? ze si si vela citala a potom si si nechala poradit od niekoho, kto sa do toho viac rozumie alebo ma viac skusenosti?

erikalahka

Tak potom treba len viac citat a mozno si nechat poradit aj od niekoho ineho, kto ma viac skusenosti :) Ze ak clovek aj niecomu nerozumie a chce nejaky zacat uzivat, tak sa treba pytat :)

michalienka12

to mas teda pravdu, ze ich na trhu tak povediac uz neurekom, len povedze si tak, nie je to ani lacna zalezitost, aby mohol clovek skusat rozne znacky a tak by bol rad, ak by bol vyber hned na prvu supu ten spravny :)

berca

Teraz je toho fakt vela na trhu ci uz sa to tyka vyberu hovadzich alebo morskych kolagenov. Je ale na kazdom pre ktory sa rozhodne a az casom zistit, ze ako mu to funguje a ake ma ucinky :) Pre mna je ok morsky napriklad :)

matila

hellkazuza tak je to take, ze clovek by si asi mal nastudovat info, ze ktory by bol ok no :) ale teda vseobecne by som skor povedala, ze ked uz niekto chce doplnat kolagen, tak nech je to celorocne :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

hellkazuza

teajka tak vies, to je na tebe pre ktory by si sa rozhodla. podla mna je ale morsky lepsi ako hovadzi predsa len ten je vyrobeny ktovie z akeho povodu zvierat. uzivam morsky a za mna super aj co sa tyka nejakych beauty ucinkov :)

teajka

no a pre krasu je lepsi ktory, morsky abo hovadzi. toto ako neviem, ci sa v niecom takom lisia alebo su teda kolageny prospesne rovnako na vsetko