7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

suchanka

A ktorý je lepší, ten čierny alebo ten zlatý? Lebo som pozerala a majú dva kolagény. Rozlišujú sa nejak v účinkoch alebo ani nie

kajomija

erikalahka no tak a myslis ze je to take jednoduche si presne urcit ze na co chcem aby zaberal? teraz uz su skor tie kolageny take komplexne no nie? :)
suchanka presne o tom hovorim, ze proste su take na viacero oblasi ako napriklad zeen :) ale ako suhlasim, ze napriklad co mam jednu davnu znamu ona si hladala taky, ktory bol na klby :)

erikalahka

No ved to je na tom to, ze ked si myslia, ze tam daju toho viac, tak je to neviem ake dobre, len co z toho ked sa vacsina, alebo teda to co je navyse vyluci.
Hlavne si myslim, ze je fajn si aj povedat, na co chcem ten ktory kolagen uzivat, ci beauty, alebo klby a podobne a podla toho vybrat.

emmi7

Ono možno ani nie, že nepomôže, ale platí za niečo, z čoho nič nemá, len to ním prejde a následne to vylúči

Lupienok554

To som napríklad nevedela. Som si myslela, že čím viac, tak tým proste lepšie... No potom prečo si dá niekto námahu vyrobiť kolagény s vyššou dávkou, keď vie, že to tomu človeku aj tak proste nepomôže

tymra

no ani sa necudujem, ze aky vybrat ked je ich tolko. ale vies co vela ludi si mysli, ze cim viac tym lepsie ale optimalna davka, ktora sa vie aj vstrebat a nie je to o tom, ze by clovek vacsinu vylucil je tych 6000 mg v davke :)

Lupienok554

Mne mnohé prídu ale na jedno kopyto. Ako rozoznať ten lepší, keď majú napríklad aj obsah - hodnotu kolagénu rovnakú?

Edisia

Tak podľa mňa je najmenej si tie jednotlivé kolagény porovnať, keď vlastne na začiatku ešte nevieš ešte že aký by si chcela užívať a už si spravíš potom aspoň ako taký obraz :)

michalienka12

kolagen nema prakticky ziadne vedlajsie ucinky a moze ti teda len pomoct zvysit kvalitu a zdravie vlasov, nechtov, pokozky, no v neposlednom rade aj klbov a chrupaviek. len si treba vybrat taky, co ti bude najviac vyhovovat