7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

frajtinka

petrina dakujem ti krasne za odpoved, ako som rada, ze si mi odpisala, lebo ja mam napriklad s vlasmi problem taky, ze su moc jemne no a ak by som mala mat taky problem ako ty po osle, tak neviem, to uz by ma slak trafil. mozes mi napisat teda, ktory si kupujes ty, ak by som ta o to mohla este poprosit?

petrina

frajtinka Z vlastnej skusenosti, by som do Osla nesla. Ako viem, ze su na neho rozne vabive reklamy na internete no mne napriklad nesadol. Vlasy som z neho mala take jemne, ze neustale vyzerali ako mastne a az pri zmene kolagenu, sa to zlepsilo, takze som si ista, ze to bolo z neho

kajomija

bronimira tie vrasky to trapi hadam kazdu zenu vsakze :) ale ano tiez mam doma akurat otvoreny od zeen cierny a ten uzivam :)
frajtinka ako osobne si myslim ze pokial si vies najst kvalitny kolagen tak ho netreba doplnat este kadejakymi inymi kremami, by som to tak povedala, aby nebolo telo a plet nejake presytene chapes :)

Ma_rika

wed to, ze je ich proste hrozne vela a clovek len tapa, ktory mu padne najlepsie. a kedze to nie je moc lacny spas, tak si dava este vacsi pozor, ktory si zaobstara

frajtinka

ale kozmetiku nejaku ako kremy alebo tak normalne pouzivas, ze? no neviem sa rozhodnut lebo vcera som natrafila aj na oslo skin lab . tak isto je sackovany ako zeen a neviem sa nejak rozhodnut

bronimira

Kajomija to je pravda, ale tak aspon za seba, ked som si hladala kolagen, tiez som chcela aby posobil priaznivo na plet a na vrasky. Ale tiez uzivam taky ako aj ty a je super :) Mam doma cierny :)
Frajtinka tak pri komplexnosti produktov, uz nieco navyse uzivat je aj zbytocne by som povedala :)

frajtinka

mohla by som ta poprosit o nazov kolagenu ktory uzivas, ked vravis, ze je proste komplexny a uz ti nic viac netreba uzivat?

zampana

@hrncarka hej presne, to aj podla toho som sa ja rozhodla, ze ake este pridane zlozky, alebo ako to napisat, obsahuje :) mne vyhovuje ked je nieco take komplexne, ze to netreba doplnat este inymi vitaminmi.

suchanka

Ahaaa ja som si myslela, či jeden nie je zameraný napríklad na vlásky a druhý zas na pleť... No asi si objednám ten bez príchute a budem si ho môcť tak zamiešať s hocičím

hrncarka

suchanka skor si myslim, ze ide o to, ktory by si chcela vyskusat, zlaty mas ochuteny a cierny je neutralny takze to bude aj v tom do akych napojov si ich mozes primiesat :) a teda zlaty mas obohateny napriklad aj o vitamin c a zinok :)