7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

michalienka12

ano presne tak, ako myslim si, ze pri kolagene je lepsie si vybrat kvalitu a je to produkt, do ktokeho sa oplati investovat a potom su aj vysledky badatelnejsie

kajomija

zienky myslim, ze sa nemate coho obavat, pri kvalitnych kolagenoch ako je tento ziadnu pachut nebudete citit :) a skor ta neutralita chute je plus, kedze si to mozte primiesat do hocicoho :)

budkira

ale zas ak by si si zaobstarala taky bez prichute a hlavne pachute, tak ti le lepsie, ked si ho mozes zmiesat s hocicim a neovplyvni ti ziadnu chut ci? aspon teda mne by to tak vyhovovalo viacej

zlatusa

Zampana a prosím ťa aj si spomenula, že aký to je ten neutrálny? A to je lepšie radšej taký neochutený? Lebo neviem teda, že či si človek skôr nezvykne na nejakú príjemnejšiu chuť :)

michalienka12

v tom mas pravdu. ako ak je uz ochuteny, niekomu by sa mohlo kazdodenne uzivanie zunovat a mohla by sa mu ta ista chut proste sprotivit

zampana

ale tak ono je asi fajn, ako ak citam skusit nieco v neutralnej chuti aby to nebolo aj pre telo take, ze cudzie alebo ako to povedat, ze predsa len je to slobodnejsie si to na zaciatok miesat do hocicoho chcem :)

kajomija

podla coho? chcela som vyskusat najprv v neutralnej chuti aby som si ho mohla primiesavat do coho chcem :) a presne vrasky, to bolo u mna to prve co som chcela minimalizovat :D

erikalahka

To je pravda to tak byva, sa ani nenazdame, vek pribuda, nejake tie vrasky tiez a zistime, ze sme pre seba mali robit nieco ovela skor :) Ale nevadi, tiez som rada, ze volaco pre seba a svoju plet robim :)

bronimira

Kajomija a podla coho si si vybrala prave tento a cierny? :) Ved ale presne je to tak. Ze clovek to v mladosti ani neriesi a zrazu pride nejaky vek a vsetko sa na tej tvari objavi.