7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

olivara

Ano, treba si vyberat podla toho. Poviem ti tak, ze ja uzivam kolagen, ktory obsahuje 6 000mg, vola sa zeen collagen a pocitujem, ze tych 6 000mg v dennej davke mi vyhovuje, kedze mi kolagen ucinkuje, dobre sa citim a zaroven aj viem, ze platim iba za to, co mi pomaha.

nikma

takze si treba vyberat medzi 5000 a 8000? to potom asi ten co ma najviac z tej povolenej davky nie? nech staci 1x denne

olivara

Ahojte zienky, neviem ci ste sa tu uz o tom bavili, no chcela by som Vas upozornit na to, ze pri kolagenoch je velmi dolezite davat pozor na to, kolko mg kolagenu obsahuje denna davka. Optimalna davka je od 5000 mg a napriklad 8000mg je uz maximalna denna davka. Ak je vyssia davka, tak to uz clovek vyluci mocom a vlastne plati za nieco, co nie je vyuzite. Takze aj na zaklade toho si treba vyberat kolagen!

kamilla

Hlavne pri kolagéne sa nemusíš báť žiadnych nepodarkov a újmy na zdraví, keďže on ti nemá v princípe ako uškodiť, môže ti len pomôcť

lexxa

To je len dobré, lebo na plastiku by som nikdy nešla! Radšej budem celý život kolagén užívať a do neho dávať peniaze ako sa nechať rezať a dávať všelijaké umeliny do teba, brrr, to by som nedovolila!

simka214

no ja som vdaka vam poobjednavala zienkam v rodine kollageny. viem ze zatial ziany neuzivaju, tak moc dufam, ze im nim spravim radost, ktora bude casom aj viditelna

kamilla

Áno podľa mňa sa teraz ženy o seba viacej starajú a majú tak povediac aj viacero možností ako dosiahnuť dobrý výsledok aj bez plastík

lexxa

Presne tak Kamilka :) Teraz dobieham to, čo som zameškala a snáď v starobe mi to telo odplatí a bude dlho pekné :)

kamilla

Nie je tým čo pokaziť, ako podľa mňa to žuívanie prinesie len pozitívne účinky:) A je tak celkovo fajn, že ním vieš vyriešiť viacero nedostatkov

lexxa

Kamilla odporúča sa od 25-ky užívať kolagén ale napríklad ja som začala neskôr a fajn, môjmu telu to prospieva :)