7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

petrina

Uz som si ho aj objednala, bo cim viac budem premyslat, tym dlshie budem cakat na nejake vysledky :) Jasne dam vediet

addulaa

Petrina to sa vobec neoplati, to je svata pravda! Som rada, ze si sa napokon rozhodla pre Zeen Collagen. Potom daj vediet co nan hovoris, ked ho uz budes mat doma a zacnes ho uzivat:-)

Emmi v dennej davke je az 6 000mg, preco sa pytas?

petrina

No nic nahovorila si ma. Ano uz je vyvoj niekde uplne inde ako to bolo na zaciatku a sama som prisla na to, ze riadit sa tou najlacnejsou cenou sa proste asi neoplati

addulaa

Petrina to mi je luto ale aspon si dospela k tomu, ze sa teraz radis s inymi a na zaklade skusenosti uz teraz nekupis zly kolagen ale dobry, ktory ti pomoze! Vies co, mne kamaratka hovorila, ze kolagen sa moze nonstop uzivat a ze by sa mal minimalne 3 mesiace asi si videla vysledky. Tak je to na tebe ako dlho ho budes uzivat.

petrina

@ addulaa to by som ti ani nenapisala, ved to je uplne nepodstatne aky som uzivala, ked aj tak to boli zbytocne vyhodene peniaze... Hm, vyzera dobre, asi si ho objednam. A ako dlho sa moze uzivat?

addulaa

Petrina prichut ma citronovu a co sa tyka balenia, tak jedno balenie obsahuje 30 vrecusok, takze presne na jeden mesiac vyjde jedno balenie. Ani sa ta teda nejdem pytat, aky si uzivala, ked nebol dobry. Mne tento zatial velmi vyhovuje:-)

petrina

@ addulaa a aku ma prichut? tiez hladam nejaky ochuteny, lebo skusala som obyc a ako ten som ani nedokazala vypit... Balenie vide aspon na mesiac?

leuscha

@adellline nemyslím si, že to nepomáha. toto hovoria len tie, ktoré kolagén nikdy neužívali alebo užívali nejaký nekvalitný/ šmejdný. ak si nejaký užívala a nepomáhal ti, tak treba vyskúšať iný. mnohé z nás museli vyskúšať viacero tipov, aby si našli ten svoj:-);-)