7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

addulaa

Petrina to mi je luto ale aspon si dospela k tomu, ze sa teraz radis s inymi a na zaklade skusenosti uz teraz nekupis zly kolagen ale dobry, ktory ti pomoze! Vies co, mne kamaratka hovorila, ze kolagen sa moze nonstop uzivat a ze by sa mal minimalne 3 mesiace asi si videla vysledky. Tak je to na tebe ako dlho ho budes uzivat.

petrina

@ addulaa to by som ti ani nenapisala, ved to je uplne nepodstatne aky som uzivala, ked aj tak to boli zbytocne vyhodene peniaze... Hm, vyzera dobre, asi si ho objednam. A ako dlho sa moze uzivat?

addulaa

Petrina prichut ma citronovu a co sa tyka balenia, tak jedno balenie obsahuje 30 vrecusok, takze presne na jeden mesiac vyjde jedno balenie. Ani sa ta teda nejdem pytat, aky si uzivala, ked nebol dobry. Mne tento zatial velmi vyhovuje:-)

petrina

@ addulaa a aku ma prichut? tiez hladam nejaky ochuteny, lebo skusala som obyc a ako ten som ani nedokazala vypit... Balenie vide aspon na mesiac?

leuscha

@adellline nemyslím si, že to nepomáha. toto hovoria len tie, ktoré kolagén nikdy neužívali alebo užívali nejaký nekvalitný/ šmejdný. ak si nejaký užívala a nepomáhal ti, tak treba vyskúšať iný. mnohé z nás museli vyskúšať viacero tipov, aby si našli ten svoj:-);-)

Zoe27

Lubicka tieto informácie mi zatiaľ asi aj stačia, veď všetko ostatné si viem aj na internete prečítať. Ešte mi ale napíš, kde si ho kupuješ? Je nejaký obchod kde ho predávajú alebo len cez internet si objednávaš?

lubicka0

novy asi nie, on je uz dlhsie na trhu co viem. jeho cena je 49€ a co sa tyka velkosti, tak v baleni je 30 vrecusok, tym padom jedno balenie je na mesiac, kedze kazdy den si davam jedno vrecusko. neviem co ti o nom mam este napisat, no napisem ti, ze je to francuzsky premiovy morsky kolagen, 100% vyzivovy doplnok bez chemickych prisad a jedna davka obsahuje 6000mg kolagenu. tento kolagen obsahuje aj vitamin C a zinok. toto su tie najdolezitejsie veci, ktore by si mala vediet. ak ta este nieco zaujima, tak sa pytaj

Zoe27

Lubicka a to je nejaký nový na trhu? Lebo ja som si teda nejakými prešla ale tento sa mi do rúk ešte nedostal. Aká je jeho cena? Akú má gramáž? Teraz momentálne nemám doma žiadny, lebo som pred mesiacom doužívala, no od decembra by som chcela znovu začať. Tak možno by som vyskúšala aj tento, len mi napíše ešte nejaké info o ňom, díky:)

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.