7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

klamira

Vieš čo ja som ti taká nedočkavá a aj tak som sa tam musela vrátiť lebo som zabudla tablety do umývačky :)

kikca1988

Baby po pravde sa cudujem, ze behate po obchodoch a taketo veci si kupujete v kamennych predajniach. Uz dlhy cas fungujem tak, ze objednavam cez e-shop, je to o mnoho jednoduchsie. Len naklikam a kurier mi to donesie priamo pred dvere. Ved to je totalna pecka :-) Vsetky vianocne darceky tak uz mam objednane :-) :-D

olivara

Smoula a na com si to postrehla? Napis, aby baby vedeli a aby tu bolo co najviac informacii :)

Klamira a na co budes zbytocne chodit, ked si ho mozes aj cez internet objednat? Z ich stranky si ho objednas a dopravu mas zadarmo a pritom nemusis nikam behat, zbytocna nafta :)

smolnusa

ja som bola tiez taka nerozhodna a podla mna som tym vahanim dosla len o dni, ke som mohla pre seba nieco viac spravit

klamira

Tak to je aj celkom rýchlo. Ja som po ňom akurát včera poškuľovala, len potom sme sa dosť ponáhľali a tak premýšľam, že sa poň dnes vrátim

olivara

Jedno balenie mi vydrzi na mesiac, kedze v baleni sa nachadza 30 dennych davok. Samozrejme, pokial by clovek nevidel vysledky, tak by si to uz viac nekupil. Ale pri tomto kolagene si ucinky zeny vsimnu.

nikma

balenie ti prosim ta kolko vydrzi. tak to je fajn, ked prospieva, vsak to je to najdolezitejsie, aby to clovek aj videl

olivara

Nie, take som vobec nepostrehla! Len to mojmu telu prospieva a preto viem, ze tento kolagen je pre mna vhodny. Vies co mne ho kamaratka ospevovala, az som ho raz dostala od nej ako darcek k narodeninam a odvtedy si ho uz kupujem. 4 mesiace ho uz uzivam.

nikma

ahaa takze ziadne neziaduce ucinky teda nebadas? jak si sa k nemu prosim ta dostala, na nejake odporucania? ako dlho ho uzivas?