7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

alenkalienka

@vandula bolo by najlepšie, keby si hneď natrafila na taký, ktorý ti vyhovuje a kupovala by si si furt ten istý.
Len nie je to také jednoduché, keďže každému vyhovuje niečo iné. Pokiaľ ide ale o tú istú značku, tým je jasné, že aj také isté spracovanie je, tak si myslím, že na tom nie je nič špatné, keď jeden mesiac budeš užívať čierny a druhý mesiac zlatý.

kikca1988

To uz je na tvojom rozhodnuti Simka, ale poviem ti, ze ja mam zlaty a mne vyhovuje. Ten cierny som este ani nemala.

vandula

no a toto som ja napríklad nevedela, že sa môžu aj takto striedať. myslela som, si, že akým začnem, tak tým budem proste aj pri ďalšom balení pokračovať

lilinida

...cenu maju rovnaku, to mas pravdu. Napriklad ja si ich striedam, jeden mesiac si kupim zlaty, druhy mesiac zase cierny. Obidva su skvele:)

kikca1988

Tak to verim, my od kedy mame umyvacku riadu, tak umyvam rucne uz len plechy a velke hrnce, inak vsetko ide do mycky :-) Super, tesim sa, ze uz ho mas ;-) Po case sa ozvi :-)

Simka ano, presne tak to je. A este medzi nimi rozdiel je taky, je jeden obsahuje 6000mg kolagenu v dennej davke a druhy 7200mg.

simka214

mozem sa opytat, ten zlaty teda uz to c-cko v sebe ma a k ciernemu sa pridava zvlast? to je ten rozdiel medzi nimi? lebo som si vsimla, ze cenu maju rovnaku

klamira

Umývam aj v rukách dosť bežne heh, ale čakali sme návštevu cez víkend a to sa toho riadu nakopí trocha viac :) Do takej kopy sa mi už teda nechce :) Kúpila som si rovno ten zlatý aby som to mala všetko pokope

kikca1988

:-) :-) Tak ked zachybaju tabletky do umyvacky, tak to uz je vacsi problem, to verim :-D Tie su potrebne, lebo v rukach umyvat vsetok riad, to si uz neviem ani predstavit :-D A ktory si si kupila, ten zlaty alebo cierny?