7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

mon12ika

Christa oproti iným neviem ako to je, to som neporovnávala ale Ema sa ma pýtala na ich dva kolagény, že aký je medzi nimi rozdiel, tak na to som jej odpovedala. Áno, vhodný je pre akékoľvek vekové kategórie, aj pre staršie ženy. Vlastne pre všetky ženy od 25 roku života, ktoré sa o seba chcú starať :)

kamilla

Vieš čo asi nie, teda ja som si to aspoň nevšimla. Len čo tak teraz čítam aj rôzne články, tak je lepšie s ním začať čo najskôr, aby mal teda aj čo najlepší účinok, ale ako podľa mňa s ním len spravíš radosť

christa366

@ mon12ika takže zeen collagen ma oproti iným niečo navyše? tiež premýšľam, že by som si nejaký objednala a chcela by som niečo také aj pre sestru a maminu, takže sa opýtam, či je vhodný pre rôzne vekové kategórie?

mon12ika

Emmi rozdiel medzi nimi je taký, že zeen collagen obsahuje okrem morského kolagénu aj vitamín C, zinok a kyselinu hyalurovanú a zeen collagen pure obsahuje iba hydrolyzovaný morský kolagén. Iba takýto je medzi nimi rozdiel :)

Lupienok samozrejme, že je vhodný aj pre ženy nad 50 rokov. Kolagén je vhodný pre všetky ženy, ktoré sa o seba chcú starať! Myslím, že takýto darček každú ženu poteší :) ;)

Lupienok554

čaute, vidím, že sa tu bavíme o kolagéne. mohli by ste mi pomôcť, či je vhodný aj pre ženy staršie ako 50 rokov? chcela by som mamke na vianoce kúpiť, no nevyznám sa v nich a preto budem rada, ak mi poradíte. ďakovala

emmi7

Ďakujem a baby poraďte mi ešte aký je rozdiel medzi tým klasickým a tým pure kolagénom? Akurát to študujem na nete a nejaká som stratená.

emmi7

Pýtala som sa preto, lebo som pozerala rôzne kolagény a každý obsahuje inú dávku a chcela som vedieť, koľko obsahuje ten zeen. No tie ostatné mali väčšinou menej mg. Pochopila som správne, že čím viac, tým lepšie?

petrina

Vies co, normalne na ich stranka, nejaka spevacka ho propagovala na svojom istagrame a mala tam aj swipe up :) Hadam nie, dufam to bude konecne ten pravy :)

addulaa

Petrina to som rada, ze si si ho objednala;-) A z kade si ho objednavala? Tesim sa, som zvedava co budes nan hovorit:-) Snad ti bude vyhovovat, ked som ti ho poradila:-) Dufam, ze nebudes na mna nadavat:-D