7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

Zoe27

Lubicka tieto informácie mi zatiaľ asi aj stačia, veď všetko ostatné si viem aj na internete prečítať. Ešte mi ale napíš, kde si ho kupuješ? Je nejaký obchod kde ho predávajú alebo len cez internet si objednávaš?

lubicka0

novy asi nie, on je uz dlhsie na trhu co viem. jeho cena je 49€ a co sa tyka velkosti, tak v baleni je 30 vrecusok, tym padom jedno balenie je na mesiac, kedze kazdy den si davam jedno vrecusko. neviem co ti o nom mam este napisat, no napisem ti, ze je to francuzsky premiovy morsky kolagen, 100% vyzivovy doplnok bez chemickych prisad a jedna davka obsahuje 6000mg kolagenu. tento kolagen obsahuje aj vitamin C a zinok. toto su tie najdolezitejsie veci, ktore by si mala vediet. ak ta este nieco zaujima, tak sa pytaj

Zoe27

Lubicka a to je nejaký nový na trhu? Lebo ja som si teda nejakými prešla ale tento sa mi do rúk ešte nedostal. Aká je jeho cena? Akú má gramáž? Teraz momentálne nemám doma žiadny, lebo som pred mesiacom doužívala, no od decembra by som chcela znovu začať. Tak možno by som vyskúšala aj tento, len mi napíše ešte nejaké info o ňom, díky:)

lubicka0

mne ten vobec nevyhovoval nikma. nevidela som ziadne vysledky, takze mi to prislo ako zbytocne vyhodene peniaze! teraz uz mesiac uzivam zeen collagen a to je sto a jedno. ten je uplne genialny a este aj chut ma citronovu, takze sa prijemne pije :)

isabellawampire

Babuľky tak sa tu môžeme pobaviť o nejakých dobrých, aj ja užívam collagen, tak tiež vám budem vedieť poradiť ;-)

Matinka čo sa týka užívania, tak sa odporúča minimálne 3-mesačná kúra, aby si videla aj výsledky. No niektoré ženy ho užívajú nonstop. To už záleží od teba, ako si to nastavíš. Ja to mám tak, že 3 mesiace užívam, potom si dám nejaký mesiac pauzu a potom znovu.

palinocka

je ich hrozne moc vela a nie kazdy je najlacnejsi, tak by som si chcela vybrat kvalitny, ale zaroven aj taky, co by ma nezruinoval :)

matinka

@terria15 fuha, tak to uz riadne dlho uzivas. a to nonstop celych 12 mesiacov uzivas, ci mas aj nejake prestavky medzi tymi kurami?

@palinocka tak sme dve, ktore si musime z toho mnozstva nejaky vybrat:):)

palinocka

to si zacala s uzivanim celkom skoro :) ja sa tiez v poslednej dobe odhodlavam si nejaky zadovazit, no je ich tolko, ze si ani neviem vybrat