7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

christa366

ako nie je to málo peňazí, no povedzme si tak, že za kvalitu sa v dnešnej dobe platí a investovať do seba a do svojho zdravia, je podľa mňa to najlepšie, čo môže človek urobiť

Wendy000

Neviem, no zda sa mi to malo, ja co si kupujem kolagen tak ma vide okolo 48€ no niekedy byvaju nan aj akcie. Niekomu sa to moze zdat dost, ale su vidno nejake tie zlepsenia hlavne co sa vlasov tyka a pleti, takze by som nemenila

bronimira

Aka je cena takeho kvalitnejsieho kolagenu? Lebo videla som aj take za 20€, tak reku ci tie su tiez dobre alebo sa radsej pozerat po drahsich? Ake mate skusenosti?

smolnusa

prehovorili ste ma a uz som aj ja kollageniacka, dneska som si ho bola kupit a musim napisat, ze fakt chuti skvelo a som moc zvedava na vysledky

smolnusa

ja by som potrebovala dat hlôavne pletui taky ten smrnc, kedze neviem stale vyzera tak unaveno, aj ked sa o nu teda staram a pouzivam aj kremy. takze vravite, ze to nebude kupa do prazdna?

byvalasestra

smolnusa aj ja ho užívam a taktiež som postrehla, že mi robí dobre. neboj sa, keby som nevidela výsledky, tak isto by som si ho nekupovala, 50€ je vcelku dosť peňazí za niečo, čo by neúčinkovalo. našťastie ale tento kolagén je veľmi kvalitný.

remcike

Kludne si ho mozes kupit. Ja ho uzivam uz nejaky ten cas a mozem povedat, ze najviac sa mi ukazali ucinky na vlasoch ale aj na pleti tak celkovo, je taka krajsia. No vlasy, dlho som ich nemala take silne a aj rastu rychlejsie, comu sa nesmierne tesim, ze po rokoch bude zo mna znova dlhovlaska