7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

hrncarka

...palinocka ano, bude to tym a hlavne tie vysledky vidis aj preto, lebo ho uzivas pravidelne...to je tiez velmi podstatne...

Allie1

Človek sa veľmi ľahko navnadí, keď vidí výsledky a stane sa to proste takou tou rutinou, čo je super, lebo krátkodobé užívanie nemá dlhotrvajúce účinky. Mne kolagén napríklad moc pomohol na kĺby keď som začala behávať

humienka5

zeny vidim, ze tu je uz aj moj kolagen spomenuty - uz dlhsi cas uzivam zeen collagen a velmi mi vyhovuje, nad mieru som s nim spokojna. co je super, ze vidim po nom vysledky, moje telo je "silnejsie" - vlasy, nechty pevnejsie :) mne ho nikto neradil, mna zaujalo to pekne balenie, skusila som si ho kupit na jeden mesiac a potom mesiac co mesiac som kupovala dalsie a dalsie, lebo som si ho oblubila a samozrejme som zacala vidiet vysledky, tak potom clovek uz ani prestat nechce :)

palinocka

no tak to som teda moc rada, ze som sa nemylila a fakt ma potesilo to, ze teraz uz naisto viem, ze ho uzivam spravne :) mozno aj preto vidim tie ucinky. no poviem vam som moc rada, ze som sa na tento kolagen dala

hrncarka

...palinocka nevyvediem ta z omylu, lebo si PRAVDU napisala!..odporuca sa pit vecer, ked uz telo oddychuje a potom sa kolagen lepsie vstrebava do tela..skusala som aj rano na lacno pit kolagen, ale to nebolo moc dobre, teda aspon mne to nerobilo moc dobre...vecer mi to viac vyhovuje...

palinocka

vies co ja ho mam tiez a pijem ho vecer. predsa len telo uz potom nic neprijima a podla mna sa tak lahsie dostane tam kam ma no mozno ma vyvediete z omylu

simka214

nooo naparadu. inak musim povedat, ze maju krasne balenie tych kolagenov. uzivala si len tento zlaty, alebo si skusala aj ten cierny? cena je podla mna dobra, lebo aj ja po nom vidim, ze sa niektore veci a hlavne u mna plet poberaju lepsim smerom

aliria

januar vyuzivany, tak som musela objednat dalsie balenie a dnes prislo, juchuuu :) tento kolagen baby odporucam, perfektny je a ta chut, joooj :) cena do 50€ a priamo z ich stranky dokonca aj postovne zdarma ;)