7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

Lentilka4

Ahaa tak potom super, lebo som si nasla vrecuskovany, uz aj tunak ste ho spominali. Proste by som sa chcela vyhnut tym v plechovkach. Takto viem, ze si nedam ani vela,no ani malo

ennilia

..je to uplne najlepsie, ked je takto nadavkovany kolagen..mnohe ine nie su a to bohvie co nie je..z vlastnych skusenosti hovorim, ze toto mi viac vyhovuje...

zdravienko175

ano, staci jedno vrecusko, lebo v tom vrecusku je optimalna denna davka kolagenu. aj keby si das napriklad dve vrecuska, tak ti to je k nicomu, kedze nadbytocne mnozstvo vymocis. zbytocne by si za to vyhodila len peniaze, lebo takto ti jedno balenie vystaci na jeden mesiac a keby si zvysila dennu davku, tak ti to vyjde na 15 dni. chapem, co ti tym chcem povedat, ano?

Kiara6

Keď si vyberieš kvalitný tak áno. Už to tu kočky spomínali, že je dôležité hladieť na to aká je vhodná denná dávka kolagénu. Ak daná dávka obsahuje správne množstvo, tak potom stačí jedno vrecko denne

Lentilka4

Kocky ja by som sa chcela spytat, to fakt staci uzivat len jedno vrecusko denne, aby som videla po case vysledky?

zdravienko175

kludne ho mozes Eimi aj dlhodobo uzivat, nemal by robit ziadne problemy. ono sa odporuca minimalne 3 mesiace brat kolagen, aby boli vidielne ucinky ale hovorim, moze sa aj dlhodobo. je to len vyzivovy doplnok, takze neskodi to nijako telu! :)

Kiara6

Nooo ja ho užívam už 4 mesiac bez prestávky, inak nad týmto som sa nejak nezamýšľala, či je potrebné si robiť nejaké tie prestávky

Wendy000

Vies co jedny vravie, ze min 3 mesiace a potom nejaka ta prestavka. Ine kocky zas, ze to mozes uzivat stale aj bez nejakej prestavky

christa366

jeee @hellkazuza tak to užívame ten istý :) ja som za neho rada a hlavne aj zato, že je ochutený, pred tým som mala čistý kolagén a po pár dňoch som sa proste nevedela preniesť cez tú rybaciu pachuť a priznám sa, že skončil v koši. nedalo sa to piť