7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

hellkazuza

aha, takze tiez ich nemas odskusane, myslela som si, ze nejaky z nich uzivas. no ja uzivam rybi kolagen (morsky sa mu ma asi po spravnosti hovorit:D:D) a konkretne sa vola ten moj kolagen zeen collagen. uz tu baby o nom nejake tie veci napisala, co som si tak jednym ockom prechadzala aj dalsie strany ale kludne ak sa budes chciet nieco spytat, tak ti poradim:)

christa366

no tak ja som zas toho názoru, že morský kolagén má veľmi dobré ako aj beauty účinky tak aj priaznivý vplyv na chrupavky, kĺby a zdravie ako také. sama ho užívam nejaký ten mesiac a veľmi dobre som spravila

Kiara6

Čo sa týka vlasov, nechtov a pleti ako takej samotnej, tak by som byť tebou volila morský kolagén. Ten je na tieto problematiky najlepší a má aj najvýraznejšie účinky pri dlhodobom užívaní

kamilla

Práveže ešte nie ale chcela by som si nejaký kúpiť a neviem sa rozhodnúť pre aký. No čo som tak šmejdila na internete najviac som narazila na ten hovädzí. Ty užívaš aký ak teda užívaš. Potrebujem v tom mať jasno, aby som sa vedela rozhodnúť dobre

hellkazuza

musim si ich ist pozriet v com sa odlisuju, kolko obsahuju kolagenu v dennej davke, atd. som velmi zvedava, co zistim, lebo ako som pisala, ja viem len o rybom kolagene. a ty nejaky z nich aj uzivas?

kamilla

Áno prasací a hovädzí :) Mnoho známych značiek také vyrába, dokonca aj ochutené. Takže to v podstate nie je ani nejaká novinka. Len fakt je ich toľko , že preto som sa pýtala, ktorému dať prednosť

hellkazuza

kamilla prasaci alebo hovadzi? prosim? poznam len rybi kolagen ale moze byt, ze iny sa ku mne este nedostal, kedze som spokojna s rybim a nemienim ho ani menit! z mojich skusenosti ti teda radim sa pozriet po rybom kolagene.

monchitta

nie je to okolo toho kolagénu len nejaká reklamná bublina, ako dobre chápem pre športovcov ktorý zaťažujú svoje telo je potrebne mať chrupavky v poriadku a na to je kolagén dobrý, no s týmito skrášľovacími kolagénmi sa v poslednom čase ako keby roztrhlo vrece a aj tak keď sa pozriem na tie hviezdy, ktoré ich propagujú, no moc prírodna na nich teda nie je

kamilla

Viete mi niektorá prosím napísať, aký kolagén je najlepší.. Prasací alebo hovädzí? Počula som, že čo sa týka kozmetiky a kozmetických účinkov, tak tieto by mali byť tie najlepšie