7 dobrých dôvodov, prečo by ste si v zime mali doplniť kolagén.

Darla111

Tak bude asi lepsie ak si kupim ten zlaty. Vidis a ja som si myslela, ze ochutene su oba :) No dobre teda moja dakujem ti moc za rady, idem si ho hned objednat a som teda moc zvedava

dudinka57

Ahoj Darla:-) Medzi tymito dvoma kolagenmi je len ten rozdiel, ze cierny je bez chuti a ten zlaty ma citronovu prichut. A este je rozdiel aj v zlozeni, nakolko ten zlaty obsahuje aj vitamin C, zinok a kyselinu hyaluronovu a ten cierny je cisty morsky kolagen. Neziaduce ucinky kolagen nema, toho sa bat nemusis:-)

Darla111

Mohla by som sa vas opytat, ktory z nic, ci ten zlaty alebo cierny mate vo vacsej oblube? Lebo cenovo sa nelisia a tak neviem, pre ktory sa rozhodnut. Inak moze mat kolagen aj nejake neziaduce ucinky?

smolnusa

najlepsie su veci, ktore sa mou uzivat stale, tam nie je co pokazit a navyse ked takto dobre chutia, tak je v tom aj trocha radosti. na tabletky ja osobne nie som, jednoducho ich neviem prehltat, mam asi nejaky blok

Eimi

@zdravienko175 dakujem za odpoved. Dobre vediet, ze aj ked ho budem dlhsie uzivat, tak mi neuskodi. Lebo ja mam s tym vacsinou problem si ustriehnut dobu, ktoru mam dany produkt uzivat. Pri kolagene teda nebudem musiet striehnut, to je super :) :)

berca

Kiko s tabletkami mam podobny problem ako ty, nikdy som ich nevedela prehltat a preto sa im radsej vyhybam ako len mozem. Uz dlhsiu dobu uzivam zeen collagen, to je tiez morsky kolagen v praskovej forme. Ak budes chciet vystriedat a vyskusat s priatelkov aj iny, tak odporucam tento. A ten zlaty je dokonca aj ochuteny, ma citronovu prichut, ten je boziii;-)

vandula

v decembri som začala užívať zeen-ko - ja ho tak volám a už po dvoch mesiacoch vidím hlavne na pleti malé pokroky k dobru. je proste taká sviežejšia a to vidno hlavne ráno, že sa nebudím až taká dokrčená :)

Kiko22

Je to super vec, ja som bol najskôr voči tomu trochu skeptický, ale potom ma frajerka na to nahovorila a celkom to zabralo po nieko%lkých mesiacoch a teraz si aj s priateľkov objednávame tieto www.bionutrian.com lebo tie kapsulové sa mi celkom zle prehĺtajú